Obvykle není vidět, ale přesto s vaší postavou i sebevědomím odkáže udělat divy. Co máme na mysli? Samozřejmě vaše spodní prádlo. Na co je třeba dát pozor při jeho výběru?

Sexbomba, pohodářka, ale i flegmatička nebo lajdářka – to všechno na vás může prásknout vaše dámské spodní prádlo a to často už na první pohled. Povislá prsa nebo ramínka zaříznutá hluboko do kůže patří k nočním můrám každého módního stylisty. Správný výběr podprsenky ale dokáže těmto nepříjemným faux pas předejít.

 

Nakupujte tam, kde mají opravdu široký výběr

Ještě než si vezmete do ruky metr, rozmyslete si, kde chcete spodní prádlo nakupovat. Kamenné obchody totiž často trpí nešvarem nedostatečně širokého sortimentu a jejich obsluha vám pak často neváhá předkládat i kousky, které vašim mírám tak úplně neodpovídají. Internetové e-shopy se dokázaly trhu přizpůsobit mnohem lépe. Široký výběr dámského i pánského spodního prádla ale i dalšího oblečení najdete na www.blancheporte.cz.

Podrobná charakteristika každého módního kousku včetně přehledné tabulky velikostí a širokého výběru barev včetně potisků udělá z vašeho internetového nakupování sázku na jistotu. Všechno dámské spodní prádlo z kvalitních francouzských kolekcí vám jistě skvěle a padne. Kdybyste s ním přesto z jakéhokoliv důvodu nebyla spokojená, můžete ho do 30 dnů bezplatně vrátit nebo vyměnit.

 

Dobré rady pro nákup spodního prádla

Mějte vždy na paměti, že i ta nejkvalitnější podprsenka se nošením po obvodu trochu vytáhne. Zapomeňte proto na rady o zapínání na prostřední háček a vybírejte obvod tak, abyste podprsenku při prvním nošení zapnuli vždy až na ten poslední. Později můžete v případě potřeby podprsenku přirozeně stahovat.

Nebuďte ani flegmatička, které nezáleží na tom, jak se její podprsenka rýsuje pod tričkem. Dámské podprsenky by ideálně neměly být vůbec vidět a v žádném případě by je neměla prozradit zařízlá ramínka nebo krabatící se zapínání. Máte-li velké poprsí, kupte si podprsenku se širšími ramínky. Mnohem lépe vypadá a navíc se i pohodlněji nosí.

Nezapomeňte ani na základní módní pravidlo; pod bílé halenky noste vždy podprsenky tělové, pod černé oblečení naopak tmavé. Francouzská móda Blancheporte si dokáže poradit s obojím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno