Slušivá móda není omezena velikostí! Každá žena může v dobře padnoucím a kvalitně střiženém oblečení vypadat dobře. Zvláště Francouzky jsou svým graciézním šatníkem proslulé, pojďte se tedy spolu s námi inspirovat právě na pařížských přehlídkových molech!

Váš šatník nemusí být nudný, ani když se vaše míry těm modelkovským zrovna nepodobají. Rádi bychom vám představili e-shop, ve kterém najdete slušivé a pohodlné oblečení z kvalitních střihů i materiálů a to až do velikosti 62! Pestré barvy, asymetrické tvary a rafinovaně umístěné potisky dokáží vykouzlit krásnou postavu i tam, kde by se jiné oblečení omezilo jen na všezakrývající beztvarost. Francouzská móda Blancheporte zkrátka umí zalichotit opravdu každé ženě.

 

Kvalitní střih je otcem elegance

Na ramínkách v obchodech vypadá každé oblečení dobře, ale pobyt v pračce ho často změní k nepoznání. Sukně a šaty přestanou držet tvar a švy na halenkách a tričkách se kamsi přetočí. A oblečení velkých velikostí trpí tímto nešvarem dvojnásob, protože množství použité látky zatěžuje švy svou vahou. Ani příliš tenké a lehké úplety nejsou řešením, protože se velmi brzy proděravějí a často i vyblednou.

Dámské oblečení velkých velikostí by proto mělo být po technické stránce provedeno naprosto perfektně. Dá se to poznat už z fotografií. Také se někdy podivujete nad asijskými modelkami, které fotí veškeré oblečení v často až krkolomných polohách? Důvodem je právě mizerný střih, který se snaží těmito pózami zakrýt. E-shop Blancheporte.cz podobné berličky nepotřebuje. Za kvalitou i provedením svých módních kousků si stojí a jejich modelky se pohybují přirozeně a s vrozeným francouzským šarmem.

 

O barvách vzorech

Nabídka velkých velikostí oblečení už se dávno neomezuje jen na tmavé a takzvaně zeštíhlující barvy. Módní návrháři už dávno přišli na to, že dobře vyvážené potisky a pestré barvy udělají ženským křivkám mnohem lepší službu. Nejlépe tato koncepce sluší tunikám, halenkám a šatům, a to jak klasického, tak asymetrického střihu. Inspirujte se aktuálními trendy módních přehlídek a obohaťte svůj šatník o špetku francouzského vlivu. Určitě nebudete litovat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno