Zajímáte se o fotografování a rádi byste se v něm zdokonalili? Co třeba přihlásit se do některého kurzu pro fotografy? Například:

  • Základy práce se zrcadlovkou,
  • Fotografujeme na černobílý film …

Jednou z nabídek kurzů pro fotografy Liberec je Kurz digitální fotografie v pedagogické praxi, který můžete navštěvovat během roku. Tento kurz je určen pedagogickým pracovníkům. Jedná se o fotografický kurz akreditovaný v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, takzvané DVPP. Cílem kurzu je získání nových znalostí a dovedností v oblasti digitální fotografie, které mohou pedagogové využít ve své pedagogické praxi i při vedení školních zájmových klubů a kroužků.

 

Fotoškola pro každého

Lsfliberec.cz pořádá také rekvalifikační kurzy. Patří mezi ně portrétní fotograf – rekvalifikační kurz, produktový fotograf – rekvalifikační kurz a pracovník grafického studia – rekvalifikační kurz.

  • Rekvalifikační kurzy pro fotografy jsou zde proto, aby vám umožnily rozšířit si znalosti vaší původní profese, tedy fotografování.
  • Rekvalifikační kurzy pro fotografy jsou však určeny i těm, kteří chtějí svou původní profesi opustit a vyměnit ji například za profesi portrétního fotografa nebo profesi produktového fotografa.
  • Pracovník grafického studia – Chcete dostat své nápady z papíru do počítače. V LŠF vás to naučí s Adobe programy. A ještě si vytvoříte propagační materíál pro vlastní akci nebo firmu.

Možná byste se rádi takové školy pro fotografy zúčastnili, ale bydlíte daleko od Liberce, takže dojíždění do fotoškoly nepřipadá v úvahu. Požádejte si o ubytování. Může vám být poskytnuto. Počet lůžek je však omezený.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno