Neokoukané a přívětivé prostředí si vás získá na první pohled. Jedinečnou kulisu dotvářejí moderní koncepční prvky, street art i trocha Asie, abyste se při cvičení jógy cítili jako ve specializovaném centru. Koneckonců přesně tím tohle wellness a fitness centrum v jednom je.

 

 

Sálové lekce absolutně pro všechny

Dík pestré spolupráci s množstvím profesionálních instruktorů si z nabídky fitness aktivit vybere i ten největší fajnšmekr. K dispozici jsou cvičení na vodě i na suchu. Namátkou vyberme například:

* Aqua fit

* Cross training

* Flowin

* H.E.A.T program

* HIIT

* Kruhový trénink

* Pilates

* Power jógu

* SM systém

* Spinning program

* Tabatu

* Vinyasa jógu a další

A nechybí samozřejmě ani nejnovější posilovací stroje nejvyšší třídy značky Pannata a Star Trac. Pohyb a cílený fitness trénink je však jen polovinou úspěchu ZONE4YOU. Tou druhou je dokonalá relaxace po každém cvičení, díky níž umožníte svému tělu maximálně účinně regenerovat, podpoříte ho v ještě lepších výkonech, a navíc nabídnete odpočinek i své mysli. Na výběr máte bazén, whirlpool i finskou či parní saunu. Řídit se můžete svým vlastním uvážením nebo osobním doporučením trenéra.

 

Přijďte si vše vyzkoušet zdarma

Hledáte ještě další důvod, proč se do této posilovny v Brně vypravit? Pak vás určitě potěší, že místní komunita svému konceptu věří natolik, že vám první návštěvu nabídne zcela zdarma. Stačí si domluvit vhodný termín a přijít se podívat nebo si rovnou vyzkoušet svůj vysněný tréninkový program. Jako třešničku na dortu se můžete zahřát před akcí i při hře squashe. Ještě pořád si myslíte, že vám v tomto fitness a wellness centru bude něco chybět?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno