Existuje přece tolik rad, nápadů a tipů, jak se obléct, vybavit a na co nezapomenout, než se vypravíme někam na sníh, do pořádné zimy. Čteme, jak obléci mrňata od miminek až po školáky a u pánů? To je nepřeberné množství nabídek a rad, co na sebe. Ale co my, ženy? Jak se má vůbec žena ztotožnit s dnešní módou a přitom nemrznout v tenké bundičce? Mám pro vás pár návrhů na moderní a krásné dámské oblečení přímo dělané na sníh.

Bunda nebo kombinéza?

Být za dámu i na sněhu nestojí majlant, nýbrž pár korun i když se oplatí investovat do pohodlí a zaručeného tepla všech ženských pohlaví. Fungovat na horách jako maminka, válet se s dětmi ve sněhu a nebát se, že se nám vyhrne bunda a zastudí nás na zádech sníh je sen každé z nás. Proto radím, pořídit si příjemnou, zaručeně teplou kombinézu. Zvýrazní dámské křivky. Disponuje elegantním střihem, vypasovaný pas nechybí a vaše oblíbená barva je samozřejmostí.

Pokud se přece jen ale cítíte raději na bundy než kombinézy, neztratíte na ženskosti. Jsou luxusní dámské lyžařské bundy, u kterých jde na první pohled poznat, že je to dámský elegantní střih a jsou stejně kvalitně vyrobeny jako kombinézy. Nepropustnost zimy a vlhka je první samozřejmý splněný  požadavek.

Dámské rukavice

Aby vám, dámičky, nezmrzly prstíky, je třeba pomyslet i na rukavice. Na výběr jsou pohádkové palčáky, které jsou tlusté ale zaručeně nepropustí mráz a nebo klasické dámské zimní rukavice, ve kterých máte dostatečný cit nejen na uchopení malých věcí. Také fungují bez sundání i na dotykový display vašeho telefonu, což řekněme si na rovinu, je v dnešní době nepostradatelné. Co když budete chtít rychle zaznamenat moment fotografií? Pak s těmito rukavicemi nebudete muset ztrácet čas sundáváním.

O tom, jak se budete a chcete cítit rozhodujete jen vy. Správného ženského oblečení na hory, které má ale ke všem požadavkům ještě nádech sexy princezny je málo, proto neztrácejte čas přemítáním a zvolte jednoduchou krásu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno