V adventním čase sháníme dárky pro své blízké, často ale nechceme nebo přímo nepotřebujeme vánoční tématiku. Kromě Vánoc totiž chceme dárky i pro ty, co mají narozeniny, svátek nebo jim chceme milou drobností poděkovat.

Pro tchýni i kolegu

Při výběru dárků většinou chceme, aby udělal radost, vykouzlil úsměv a potěšil toho, pro koho je určený, a to bez ohledu na to, o jak velký dárek se jedná. I drobnost potěší, protože druhému ukáže, že na něj myslíme a že je pro nás důležitý.

Výběr dárku záleží na tom, pro koho je určený a k jaké příležitosti ho pořizujeme. Ale můžeme vsadit i na univerzální varianty. Třeba v posledních letech tolik populární mini plechové hrníčky potěší kolegu či kamarádku, stejně jako tchýni. Dotyčný si na vás vzpomene, až si bude vychutnávat ve volné chvilce svůj oblíbený nápoj. Je zajímavé, že i když většina lidí má doma hrnků a hrníčků mnoho, každý nový vždy potěší a i v přeplněné skříňce se pro něj najde místo.

Žádané sady

Oblíbeným dárkem jsou také čaje, které nejen, že potěší mlsné jazýčky, ale v dárkovém balení udělají i mnoho parády. Čaj v dárkové krabičce je skvělým dárkem i pro ty, co mají rádi praktické dárky s přidanou hodnotu. Ideální je, pokud známe alespoň typ čaje, který má budoucí obdarovaný rád. Obecně jsou dárkové sady velmi žádané, ať už se jedná o čaj, kávu, kosmetiku nebo třeba sladkosti. Hodí se pro všechny příležitosti, narozeniny, životní jubilea, dárek pro kolegu nebo jen tak pro radost kamarádce. Obsah takových sad bývá na míru zálibám a koníčkům a tomu, zda je sada určena pro muže či ženy. Je to ideální volba, když pořizujeme dárek pro někoho, o kom nemáme dostatek informací či jde o vzdálenější osobu.

Nad dárky se vyplatí přemýšlet z pohledu toho, pro koho jsou určené. To, že se něco líbí nám neznamená automaticky, že se bude líbit i druhému. Když si nejsme jisti, volme neutrální barvy či chutě, čímž minimalizujeme možnost, že bychom se s výběrem netrefili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno