Káva Brazil Beleze

Brazil Beleza vás zve na výpravnou pouť do exotické Jižní Ameriky k objevení perfektně vyvážených tónů hořké čokolády a oříšků. Každý lok se ve vašich ústech promění v symfonii plné chutě a harmonie. Kávová zrna zrají za pozvolného dopadu slunečního svitu přímo na svazích Brazílie. Tradiční italské pražení následně rozvijí bohatou charakteristiku ukrytých melodií.

Káva Ethiopia Abaya

Další nedílnou součástí je káva Ethiopia Abaya, které se chlubí aromatickou vůní plnou života. Kávová zrna se pěstují v etiopské vysočině, čímž získávají specifickou a naprosto nezaměnitelnou chuť. Od ostatních typů zrn se odlišuje typickou květinovou příchutí s náznaky jasmínového opojení.

Káva Colombia Andino

Káva Colombia Andino pochází z tropického podnebného pásma Kolumbie, kde získává svou tradiční chuť doprovázenou limetkovým tónem. Pro milovníky naprostá nutnost, pro neznalé skvělá příležitost k ochutnání. Právě klimatické podmínky stojí za specifickou kořeněnou vůní.

Káva India Sirisha

Vyváženost této indické kávy překvapuje konzumenty po celém světě. Káva India Sirisha uzavírá světový výběr těch nejkvalitnějších kávových zrn s bohatou chutí. Ani zde vás nečekají žádné ponuré tóny, ale pouze lahodná smyslnost vzešlá z příznivého indického klimatu. Nelze si nepovšimnout medového nádechu společně se sladem.

Dárkové balení všech typů zrn zakoupíte na stránkách https://www.elektro-produkt.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno