Cestovní kancelář Atis pro ně má rozmanitou nabídku, která jim napomůže nalézt to nejvhodnější místo za velice výhodných cenových podmínek. Nechte se inspirovat současnými trendy a zarezervujte si svou dovolenou pro mladé s dostatečným předstihem. Jen tak si zajistíte ty nejlukrativnější termíny v nejlepších hotelech a penzionech.

 

Lyžování v Alpách

Dovolená v Alpách je skvělou šancí pro páry i celé party. Domluvte se se svými přáteli a zarezervujte si výlet do hor za hranicemi našeho státu. Alpské lyžování je skvělým adrenalinovým zážitkem a dalo by se říct o stupeň zajímavějšími svahy než dokážou nabídnout tuzemské hory.

Rozhodněte se pro Rakousko, Itálii nebo Francii a spojte síly s největším německým specialistou na tento druh zimní dovolené. Díky silnému zastoupení získáte ty nejlepší cenové nabídky, které jsou v podání českých poskytovatelů nereálné. Objevte krásu zasněžených kopců společně s cestovní kanceláří Atis.

 

Relaxační víkendové pobyty

Relaxační víkendové pobyty jsou vhodné pro všechny mladší páry, kteří si v průběhu roku nemohou dovolit delší dovolenou nebo se jejich vzájemné termíny zkrátka nepotkají. Pak vám nezbývá nic jiného, než najít vhodnou alternativu jak si společně užít trochu volných chvil.

Relaxační víkendové pobyty jsou skvělým řešením při nedostatku času nebo při pocitu, že potřebujete načerpat novou energii. Cestovní kancelář Atis za vás vybrala ty nejpopulárnější lokality a předkládá je za zvýhodněnou cenu. Vyberte si svou kratší dovolenou v relax zóně nebo aktivní volno na Alpách ještě dnes.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno