Přemýšlíte, jak potěšit svou partnerku a darovat jí luxus? Vyberte šperk, který se k ní bude hodit a podtrhne její osobnost. Inspirujte se vlastnostmi drahých kamenů, slaďte barvu kamenů ke stylu oblékání dotyčné a darujte dárek s duší.

Šperky jako dárek

Velkou výhodou šperků je, že se hodí pro každou příležitost. Můžete je darovat k narozeninám, svátku, výročí, ale hodí se také jako dárek ke státnicím nebo třeba svatbě. Vždy myslete na to, koho luxusním šperkem obdarováváte a co tím chcete vyjádřit. Bude se vám vybírat mnohem snáz.

Jak vybrat

Pokud si nejste jistí, jak šperky vybrat, zkuste se podívat, jaké šperky již dotyčná osoba má. Možná nosí často prsteny nebo má raději náramky, podle této obliby pak jednodušeji vyberete a koupíte šperk i vy. V některých případech se můžete i zeptat, jaký šperk by se třeba partnerce nebo mamince líbil, a poté již vybrat jen finální vzhled, barvu a styl šperku.

Styl oblékání

Napoví vám také styl oblékání. Vybíráte-li šperk pro ženu sportovkyni zvolte raději jednoduchý šperk, který jí nebude překážet v aktivitách. Pokud chcete obdarovat ženu, která má nejraději eleganci, tak zvolte například luxusní šperky s drahými kameny nebo šperky s perlami. Ty se hodí téměř ke každému outfitu.

Luxusní dárek

Šperk je luxusním dárkem, který potěší snad každou ženu. Můžete obdarovat partnerku, maminku nebo třeba babičku. Zabalte šperk do ozdobného pytlíčku, případně jej dejte do luxusní krabičky.

Pokud chcete vybrat zásnubní prsten pro svou nastávající, vyberte luxusní prsten s diamantem. Hlavně se soustřeďte na správnou velikost prstenu a při výběru myslete také na to, aby se k zásnubnímu prstenu posléze hodil i snubní.

Šperky s drahými kameny

Luxusním dárkem jsou i šperky s drahými kameny. Vybrat můžete šperky s rubínem, safírem,  smaragdem nebo českým granátem. Každý z kamenů má jiné vlastnosti a působí na jinou psychickou a fyzickou stránku.

Zajímejte se o to, co jednotlivé šperky vypovídají. Napoví vám také historie těchto drahých kamenů, místo jejich vzniku a mnohé pravdivé legendy, které vypráví příběh každého jednoho z nich.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno