Často se diskutuje o tom, který nábytek je nebezpečný a do dětského pokoje nepatří. Nepatří tam ale ještě jeden typ nábytku – starý nábytek, který už nebyl dobrý ani do ložnice či do obývacího pokoje.

Děti potřebují jiný nábytek

Dětský nábytek je jiný než ten pro nás, dospělé. Splňovat by měl přísnější zdravotní i bezpečnostní normy, ale důležité také je, aby naše dítě uměl zaujmout. Musí jej motivovat ke hře, ke zkoumání nových věcí i ke kreativitě. Tento nábytek by měl být též chytrým, protože to, co vměstnáme do celého bytu, potřebuje dítě dostat do jedné místnosti, a to se o ni ještě mnohdy dělí se sourozencem. Ložnice, pracovna, tělocvična, herna, ateliér, často i kuchyňka (vždyť děti tak rády vaří) – to, a ještě mnoho dalších věcí musíte dokázat dostat do jediné místnosti. Pořád si myslíte, že nepraktické masivní skříně z ložnice a stará obýváková stěna patří do pokojíčku vašich dětí?

Soukromí pro dítě lze dostat i do nejmenších bytů

Není váš byt zrovna největším a žijete v malém bytě bez možnosti, aby mělo dítě svůj pokojík? Udělejte mu jeho soukromý kout. Možností je mnoho, ale jedním z nejlepších řešení je třeba palanda se spaním v patře, kde je její spodní díl využitelný pro místo na učení či kreslení. Též existují sestavy, kde je část pod patrovou postelí věnována úložným prostorům a pracovní stůl je vysunutý kolmo od postele. Vzniká tak praktický L prostor vhodný pro umístění do rohu místnosti. Podobný nábytek do dětského pokoje nabízí HMnabytek.cz.

Dětský nábytek pro miminka i teenagery

HMnabytek.cz nabízí nábytek pro děti a celé dětské pokoje prestižních evropských výrobců. Kolekce nábytku si lze vybrat se zaměřením na miminka, dívky i kluky. K dispozici jsou zajímavé komplety vhodné pro samostatné dětské pokoje i použitelné v rámci jiných obytných prostor. Mezi samostatným nábytkem lze zakoupit postele, postýlky a palandy, skříně, skříňky, komody, dětské psací stoly a židle, pohovky a křesílka pro děti, samozřejmě i matrace, dřevěný dětský nábytek na zahradu, ale i dětské hračky. Nechybí ani dětské osvětlení, či stále oblíbenější dětský čalouněný nábytek v podobě křesel, křesílek i dětských pohovek a gaučů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno