Nechte chlapy doma a vyrazte na dovolenou s kamarádkou. Hříšná myšlenka chce určitou odvahu uskutečnit, protože páni tvorstva se budou bouřit. Pokud se ženská skutečně „trhne“ od plotny nebo dokonce od dětí, začíná manželům, tatínkům či partnerům na psí knížku těžká řehole. Zakusí, zač je toho loket. Svou milovanou budou napřed proklínat, co že jim to provedla, aby ji po návratu nosili na rukách.

Tak co, dámy, ještě jsme vás nenavnadili? Ale brouka v hlavě už určitě máte! Dovolená nejlepších kamarádek má totiž dokonalá specifika. Nikdo vás neprudí, můžete se válet na pláži od rána do večera, nikdo vás neotravuje, nefňuká, že je mu horko, nebo že se nudí, nikdo z vás nedělá služku a hlavně máte božský klid po celý pobyt. Abyste si idylku příštích dnů užily bez sebemenší starosti a připomínky, že máte doma „závazky“, kryjte si záda cestovním pojištěním. Jen tak si chvíle urvané pro sebe, vychutnáte bez rizika čehokoliv.

Pojistka vás nenechá ve štychu

To, že se vám může ztratit kufr, je v této době tím nejmenším a ryze úsměvným zaškobrtnutím. Cestovní pojištění dokáže myslet na všechny léčebné výdaje, ale i na připojištění občanské odpovědnosti, zavazadel a úrazu. V nabídce ERGO pojišťovny je také připojištění rizikových sportovních aktivit a další. Pojištění do zahraničí a covid 19 dokáže být kompletním balíčkem, který vás nenechá ve štychu v žádné situaci. Kryje i náklady za lékařské ošetření spojené s případným onemocněním COVID 19.

Pojištění se ale nevztahuje na vícenáklady v souvislosti s karanténou, či jakýmikoliv preventivními opatřeními (včetně nákladů na opožděný návrat do ČR). V případě, že člověk není prokazatelně COVID pozitivní a přesto je nucen zůstat v karanténě, hradí si výlohy na ubytování, stravu, dopravu, ale i případné zdravotní testy ve vlastní režii. ERGO pojišťovna svému klientovi ale na požádání ráda prodlouží stávající cestovní pojištění.

Krytí na jeden KLIK

Stačí se ozvat asistenční službě a vaše případné léčebné výlohy (mimo covid) a další náklady (například pojištění odpovědnosti, zavazadel, atd.), zůstanou pojištěny i po dobu prodlouženého pobytu z důvodu karantény. Naopak další náklady na pobyt, ubytování, stravování, náhradní dopravu a ostatní náklady vzniklé bezprostředně v souvislosti s prodlouženým pobytem z důvodu karantény cestovním pojištěním pokryty nejsou.

Máte-li v úmyslu pořídit cestovní pojištění online, ušetříte si navíc čas a cestu do pojišťovací kanceláře. Stačí kliknout na webové stránky ERGO pojišťovny a vyplnit interaktivní dotazník a budete kryté natotata. Úniku za hranice všedních dnů už teď opravdu nic nestojí v cestě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno