U nás doma jsme nutně potřebovali vyčistit podlahu, protože už byla v příšerném stavu. Měli jsme ji léta, a i když jsem ji pravidelně umývala, za roky se nastřádala zřejmě další špína, včetně bakterií a tak podobně. Můj manžel nebyl proti, že když jednou zainvestujeme do většího úklidu, tak to ničemu vadit určitě nebude.

Naše sousedka nám navíc doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah, nano impregnace Brno, voskování linolea, o níž říkala, že je s nimi moc spokojená, že měla úplně ten samý problém s podlahami, že už působily zašle, ale že potom, co si ji nechala od nich vyčistit, tak vypadala najednou jako nová. Potom jsme už na nic nečekala a kontaktovala jsem je. Slečna na centrála byla moc milá a nabídla mi hned první nejbližší možný termín. A jejich službu čištění podlah Brno si s manželem nemůžeme vynachválit.

Podlahy byly jako nové. Chemickými přípravky provoněli celý dům a pořádně odstranili nečistoty. V místě, kde máme okolo krbu mramor, zajistili krystalizaci podlahy a zbytek podlah vyčistili strojem. Pokud tedy hledáte firmu, která by vám kvalitně umyla podlahy, tak využití služeb umývání podlah Praha od A SERVIS je jasná volba.

Nejenom že odvádí skutečně vynikající práci, ale jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a vstání a je vidět, že jsou profesionály ve všech směrech. Domluva veškerých náležitostí taky proběhla bez sebemenších problémů, zaměstnanci přijeli přesně na čas a ve všem věcem v domě byli velice opatrní. Proto tuto úklidovou společnost všem vřele doporučuji, protože jsem si jistá, že budete spokojeni.

Odborníci na strojové čištění koberců a chemické tepování sedaček Brno

Akutně jsme u nás doma potřebovali vyčistit koberce, protože k nám měli přijet příbuzní z Ameriky a nechtěli jsme, aby u nás doma byl nepořádek. A koberce už fakt zoufale volaly po vyčištění. Navíc jsem tento argument brala i tak trochu jako výmluvu, proč čištění koberců objednat, protože manželovi se za to nechtělo moc platit. Ale nakonec jsem ho přesvědčila, protože se jednalo o jeho hodně pořádku milovnou sestru, která měla přijet, a že by to byla ostuda a kdesi cosi, však to znáte.

31450510 - carpet texture

Podstatné bylo, že svolil. Měla jsem totiž od kamarádky vytypovanou firmu, která je prý výborná a mě už t špinavé koberce štvaly. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální čištění koberců, sedaček Brno, která nabízí hloubkové čištění koberců v Brně. Firma byla velice pohotová, ihned nám nabídli termín prvního čištění a taky nám vypracovali finanční návrh, vůči kterému neprotestoval ani můj manžel.

V daný den pak přijeli tři zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Donesli těžký kotoučový stroj, pomocí kterého zanášeli hloubkově účinnou chemii, která pomohla tomu, aby pustily veškeré nečistoty. Následně koberec opět vykartáčovali, aby se vše dostalo na povrch koberce a nakonec precizně vysáli.

Když skončili, všechny koberce byly nádherně čisté a měli svou původní veselou barvu, se kterou jsme je pořizovali. Prostě jako nové. Firma A SERVIS je opravdu vynikající firma, kterou můžu jedině doporučit. Vždy je jejich práce dokonalá a komunikace je prostě na jedničku. Ceny jsou taky dostupné, dokonce i manžel říkal. Není nic, co bych jim mohla vytknout.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno