Trenýrky jsou sice typicky pánským spodním prádlem, ale ženy je na sebe oblékají také. Nenosí je místo kalhotek, nahrazují jimi spíš domácí šortky či oděv na spaní. Je to totiž neuvěřitelně pohodlný kousek oblečení a, jak ukazuje jedna česká značka, také skvělá módní vychytávka.

 

Trenýrky, s nimiž zazáříte

kotvy-damskeJestli nám nevěříte, váš pohled na trenýrky zajisté změní česká značka spodního prádla El.Ka Underwear. Vyrábí spodní prádlo pro muže i ženy, používá jen kvalitní materiály a veškerá výroba probíhá přímo v Čechách. Nejzajímavější na tom všem jsou však barevné variace, které u El.Ky objevíte. Sami o sobě tvrdí, že jejich vizí je rozzářit každý šuplík se spodním prádlem, a to se jim skutečně daří.

Puntíky, srdíčka, kotvy, hvězdičky, proužky, kytičky, ptáčci, pusinky. El.Ka pro své trenýrky vybírá ty nejbláznivější vzory a barvy, které vás každý den donutí k úsměvu. Všechny látky vypadají mladistvě a svěže, až je skoro škoda, že se jedná jen o spodní prádlo, jež téměř nikdo nevidí. Ocenit ho ovšem může vaše drahá polovička.

 

Módní záležitost pro páry

El.Ka Underwear vyrábí pánské i dámské trenýrky, a jelikož je v mnohých případech šijí ze stejných látek, není problém koupit stejné spodní prádlo pro sebe i svou polovičku. Pokud vás napadá to, co nás – využít stejné trenýrky jako vánoční dárek, raději pospěšte. Nejhezčí vzory bývají velmi rychle vyprodané.

Trenýrky od El.Ky se totiž stávají módní záležitostí. Značka přišla s chytlavým sloganem „Když je máš, tak je ukaž“ a ženy i muži z celé ČR se ho drží. Na Instagramu objevíte spoustu hezkých fotek v barevných trenýrkách. Fotí si je známé blogerky i obyčejní lidé. A všichni v nich vypadají neskutečně dobře! Je to tím střihem, nebo spíš hravými vzory, co myslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno