Potěšíte sebe, posílíte tým, překvapíte soupeře!

Trička s designovým potiskem jsou příjemným zpestřením vaší sportovní aktivity. Protože perfektně padnou na tělo, užijete si je i při běžném nošení. Jejich moderní potisky jsou zajímavé, decentní i extravagantní, hodí se pro každou příležitost. Ukažte světu vaši vášeň pro daný sport. Trička jsou k dostání v mnoha velikostech, takže si ho může koupit každý člen týmu. I tak malý detail dokáže sjednotit tým, budete mít nad soupeři psychickou výhodu a ta vás posune k lepšímu výkonu! A není problém nechat si dotisknout třeba jména členů týmu nebo název oddílu.

 _tn2_4163

Pro nadšené volejbalisty, motoristy, rybáře, fotbalisty i vodáky

Originální trička s potiskem nabízí internetový obchod www.triko4u.cz. Snadno si vyberete to pravé pro vás, protože jsou roztříděna podle typu sportu. Na tričku pro vodáky je například dominantní pozdrav Ahoj s dovětkem, že vodák zdraví ahoj a kdo řekne dobrý den nebo nazdar, je pitomec. K mání jsou i extravagantnější trička, která jsou vhodná zejména pro pány vodáky, protože je zdobí slogan: Sjedu každou! Zahrajete si rádi volejbal? Pořiďte si týmové tričko s přehledem volejbalových poloh, koupíte třeba i tričko pro správné smečaře a další. Přehlídka originálních designů je k vidění i v nabídce pro fotbalisty a florbalisty. Zkrátka nepřijdou ani milovníci dalších sportů.

 

Na kvalitu nezapomínají!

Všechna trička z triko4u.cz jsou ušita za 100% bavlny. Perfektně odvádí pot a jsou velmi příjemná na tělo. V nabídce jsou střihy pro pány i dámy.

1 komentář

  1. hezký reklamní článek pro sport je však lepší si vybrat tričko, které je opravdu pro sport určeno, ne jen že bude mít hezký potisk:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno