Snad každá žena touží po krásných dlouhých vlasech. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou u ženy korunou krásy. Bohužel však ne všechny máme to štěstí, abychom se takovými mohly pyšnit. Pokud vám příroda nenadělila výstavní hustou kštici, nemusíte zoufat. Existuje totiž jednoduché řešení, jak si můžete dopomoci k vysněnému účesu – prodlužování vlasů metodou Hairtalk.

 

Kolik je cest k dlouhým vlasům

Hairtalk je příbuzná jiným metodám jako jsou tape in, tapeX nebo PU-pásky. Jedná se o proces, kdy se vlasy prodlužují pomocí speciálních vlasových pásků. Můžete zapomenout na zdlouhavé prodlužování vlasů prostřednictvím aplikace keratinu, nebo nepříjemné kroužkové spoje, či kovové klipsy, které tahají vlasy. Zatímco u TAPE-IN se vlásky lepí sendvičovou metodou, u Hairtalk se lepí pásek na vlasy pomocí proužku jednostranně a jsou do něj do ručně vpichované vlasy tak, jak vyrůstají z pokožky. Spoj je tak prakticky skoro neviditelný a na dotek sotva cítit.

 studiomone_photos_hairextending

Jak to funguje?

Hairtalk se obejde bez chemie, navíc aplikace je velmi rychlá a snadná. Odcházet s dlouhými a hustými vlasy můžete už za méně než hodinu.

Vlásky vám vydrží 2-3 měsíce, po této době je nutné je sundat a posunout blíže ke kořínkům. Proces sundávání je opět velmi rychlý a šetrný, pásky se odlepují pomocí speciálního odstraňovače.

Aby vlasy zůstaly pořád stejně krásné a hebké, musíte se o ně starat jako o své vlastní.

 

Aplikací to nekončí

Protože se jedná o mrtvý vlas, který se nemůže sám vyživovat, musí se mu dopřát odpovídající péče.

Používejte kosmetiku, která je určená přímo na prodloužené vlasy, samozřejmostí jsou kondicionéry, masky na vlasy i pečující olejíčky. Když budete vlasy česat, nikdy nepoužívejte jiný hřeben, než kartáč na prodloužené vlasy. Jiným byste totiž poškodili strukturu vlasů, které by tak neměly šanci se zregenerovat.

Pokud si necháte vlasy prodloužit v salonu u odborníků a budete o ně pečovat, odmění se vám krásným a zdravým vzhledem po mnoho let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno