Provdávala jsem nedávno nejstarší dceru. Jak už to tak bývá, předávání nevěsty a slavnostní snídaně pro obě rodiny se konaly v našem domě. V takovou chvíli neřešíte zouvání bot, jste v euforii a všechny radostně zvete dál a to, že venku je bláto a návštěva ho vnáší dovnitř, momentálně prostě neřešíte.

Když vyprchaly poslední zbytky povznesení ze svatby, uvědomila jsem si, jaká mi doma zůstala spoušť. Nejhůř na tom samozřejmě byl náš nádherný koberec v obýváku. V záchvatu první paniky jsem se do čištění pustila svépomocí. Výsledek byl předem jasný. Koberec na tom byl ještě hůř, zaschlou špínu jsem jen vetřela hlouběji dovnitř.

Neměla jsem jinou možnost, než přizvat na pomoc profesionály. Dobrým dojmem na mne ze svých webových stránek působila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Brno. Rozhodla jsem se využít jejich služeb.

Po tom, co jsem dceři pomáhala s organizováním svatby, jsem sice neměla moc důvěru v ochotu a dobrý výsledek práce cizích lidí. Ale A SERVIS mě překvapil. Hned první kontakt s nimi byl velice příjemný. Ochotně mě vyslechli a navrhli způsob řešení mého problému.

Vysvětlili mi, že nejlepší pro můj koberec bude použít metodu strojového čištění. Využívají zásaditou chemii, kterou na koberec nanesou, a ta na sebe naváže veškerou nečistotu. Vše se potom vysaje speciálním vysavačem.

Dohodla jsem se s nimi tedy na termínu, který mi nejlépe vyhovoval. Byla radost sledovat je při práci. Nic nezanedbávali a přitom postupovali velice rychle. Když s prací skončili, nemohla jsem svůj koberec skoro ani poznat, jak krásně a nově zase vypadal.

Byla jsem ráda, že svatba mé dcery u nás v obýváku nezanechala trvalé stopy. A SERVIS všem doporučuji, po kolotoči se svatebními přípravami bylo úžasné spolehnout se na dobře odvedenou práci někoho jiného.

Mytí vysokých oken bezpečně a spolehlivě

Bydlím v bytě, který se nachází v domě, jenž patří k historické zástavbě. Tento byt je situován až v posledním patře zmíněného domu. A vzhledem k tomu, že jde o byt starý, patří k němu i vysoké stropy, což znamená i velká okna, která se myjí velmi špatně. Pro člověka jako já jsou vážně obtížně přístupná.

22846464 - hand in glove washing window.

Nevím, jakým způsobem myjí tato okna ostatní, ale já si, také vzhledem ke svému věku, už netroufám moc riskovat. Proto je firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Brno, mytí oken ve výšce, mým velkým zachráncem. Jedná se o úklidovou firmu, která myje okna, ale nabízí i další nepřeberné množství úklidových služeb. Mně prozatím stačí ji využívat na mytí oken.

Nejprve jsem moc netoužil zůstávat v bytě sám s cizími lidmi, kteří mi měli okna přijet umýt, a tak jsem si napoprvé pozval společnost. Ukázalo se ale, že pracovníci jsou spolehliví a není ani třeba na ně dohlížet. K mytí používali teleskopické tyče a práce jim šla krásně od ruky.

Ničím se nezdržovali a hleděli si jen své práce. Byli velmi profesionální. Opravdu se nebylo čeho bát. Jen toho, že mě přes tak dokonale čistá okna jistě uvidí někdo z protějšího domu. Pracovníci firmy A SERVIS totiž odvedli mytí oken vážně skvěle.

Od mé první zkušenosti s touto úklidovou firmou poté uběhlo několik měsíců a já jsem si ji domů zval znova. A opět jsem s firmou A SERVIS LIPKA byl velice spokojený. Díky její spolehlivosti, kvalitě odvedené práce a také ceně. Jednoduše bezkonkurenční úklidová firma, které bezpodmínečně důvěřuji, alespoň ohledně mytí oken.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno