Většina žen s běžným líčením moc neexperimentuje, spíše sázíme na jistotu. Léto však láká k vyzkoušení něčeho nového, ke hře s barvami a novými odstíny. Vyzkoušejte a třeba si nový styl líčení zamilujete.

Dekorativní kosmetiku používáme hlavně pro zakrytí nedostatků a podtrhnutí toho, co na sobě máme rádi. Vhodně zvolené líčení dokáže z úzkých rtů vykouzlit plné, z nevýrazných řas dlouhé a tmavé, sjednotit barevný tón pleti i dodat jí svěží vzhled. U známých osobností, které jsou denně pod drobnohledem, je pak perfektní vzhled naprosto nezbytný. A právě péče o celebrity vedla maskérku Lauru Mercier k vytvoření vlastní řady kosmetiky pro ženy. Jako osobní maskérka třeba Julie Roberts perfektně ví, co je k dokonalému vzhledu potřeba a vytvořila tak produkty vhodné pro každou ženu, každý věk a každý typ pleti. Od založení značky Laura Mercier v roce 1996 si získala své místo mezi špičkovou dekorativní kosmetikou, byla oceněna v časopise Cosmopolitan i InStyle. Největším oceněním jsou ale tisíce spokojených zákaznic po celém světě.

Barevné odstíny všech produktů navrhuje maskérka osobně, tak, aby vyhovovaly všem typům pleti a podtrhly přirozenou krásu žen. Základem pro líčení je sjednocení pleti a její příprava pro make-up, nesmí tedy chybět kvalitní podkladová báze. Make-up by měl být v co nejpřirozenějším tónu k naší pleti, stejně tak pudr. Drobné nedostatky zakryjí korektory a naopak oblíbená konturovací paletka pomůže zvýraznit lícní kosti, bradu i nos. Zakončíme líčením očí a samozřejmě nesmí chybět rtěnka nebo lesk na rty. Právě rtěnky bývají nejčastěji tou věcí, kterou neradi měníme. Máme svůj odstín, který nosíme každý den, a po jiném se ani nepodíváme, což je škoda. Zkuste změnit odstín rtěnky a třeba přijdete na to, že jiný je ještě lepší než váš původní. Nemusíte hned oblíbenou hnědou měnit za růžovou, ale vyberte ve své barvě třeba jen o odstín dva světlejší nebo tmavší. Rtěnky i lesky na rty Laura Mercier v různých odstínech koupíte na www.parfemy-elnino.cz z pohodlí svého domova a za skvělé ceny. Vyzkoušejte si kosmetiku, která z vás udělá hvězdu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno