Ať už totiž chceme nebo ne, Vánoce se pro mnohé staly svátky stresu a shonu. Během listopadu je tak jakákoli vánoční dekorace v obchodech vnímána jako hrozivá připomínka toho, co se teprve blíží a co pravděpodobně zase nikdo nebude stíhat. Musí se totiž koupit dárky, napéct cukroví, uklidit pod pohovkou, a hlavně umýt okna. To, že je po většinu dne stejně tma a z oken nebude nic vidět, nikoho nezajímá. Na Vánoce prostě musí být všechno perfektní.

A pokud pomineme, jestli vše výše zmíněné musí být opravdu dodrženo, musíme myslet i na stresy z práce. Tam se ke konci roku hromadí nedodělaná práce, roční závěrky a každý chce či musí všechno stihnout do Vánoc. Právě proto je třeba najet na mírnější režim a tělu ulehčit od toxinů, které se v něm za delší dobu nahromadily. Výsledný efekt totiž nebude jen to, že budeme bez výčitek moci nabrat nějaká ta kila, ale příjemně nás možná překvapí i klid na duši.

Metod detoxikace ovšem existuje nespočet, a tak není jednoduché vybrat si takovou, která přinese reálné výsledky. Pozitivní zkušenosti mají však lidé s řízenou vnitřní očistou neboli metodou C.I.C. (controlled inner cleansing). Ta se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu a věří, že zdraví člověka je vlastně spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Příčinu obtíží poté tato metoda spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů, které můžeme hledat nejen ve stravě a v ovzduší, ale také v průmyslových chemikáliích, v drogách či v alkoholu.

Řízená vnitřní detoxikace začíná objednáním se k osvědčenému terapeutovi, jejichž seznam je možné najít na webových stránkách informační medicíny Joalis. První návštěva u terapeuta si žádá kolem 45-60 minut času a je při ní pomocí EAM přístroje Salvia indikována odezva na toxickou zátěž organismu. Poté je na základě výsledků určena vhodná detoxikační kúra a s přihlédnutím k možnostem klienta jsou doporučeny další změny jídelníčku a životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení je zkontrolován její efekt, aktuální stav klienta a je navrhnut další postup.

Tuto metodu je zároveň možné bez problémů kombinovat s jakoukoli dosavadní léčbou nebo alternativním postupem, aniž by bylo ohroženo lidské zdraví, neboť se jedná o pouhý spouštěč očistné reakce samotného organismu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno