Zkušenost je vždy stejná. Nutně s sebou na procházku musíte vzít tříkolku nebo kolo, ale vaši ratolest za chvíli přestane bavit a vy pak jízdní prostředek nesete celou dobu v ruce. Z procházky se tak vrátíte unavení spíše vy než dítě a slibujete, že příště už opravdu zůstane přibližovadlo doma a brát ho nebudete. No a příště vás děti zase umluví a scénář se opakuje.

Elektrická vozítka jsou zárukou, že se vašim dětem jen tak neomrzí. Mají baterie a tak není nutné šlapat, aby se vůz pohnul dopředu. To znamená, že se děti neunaví tak rychle a jízda se nestane otravnou a únavnou. Vozítka jsou vyrobena s ohledem na dětskou bezpečnost a mají vynikající stabilitu, takže se jen tak nepřevrátí. Většina z nich má navíc i dálkové ovládání pro rodiče, takže i pokud vám dítě na výletě usne, máte ho jak dopravit domů.

Pokud rádi chodíte nejen po asfaltových cestách a chodnících, ale lákají vás i polní cesty, vyberte spíše vozítko terénní. Třeba dvoumístný Jeep Raptor s koženými sedadly s bezpečnostními pásy si hravě poradí s nerovnostmi terénu i s mírnými kopečky díky čtyřem motorům. Ovládat ho může buď dítě samo, nebo pokud už je unavené, jednoduše jeho směr jízdy určíte vy pomocí dálkového ovládání. Žádné nošení v ruce, pěkně si své dítě dovezete až domů. Autíčko má otevírací přední kapotu, sklopná zrcátka, umí jet dopředu i dozadu, pěnová EVA kola pro komfort jízdy v terénu a svítící světla. Je jako velké auto pro dospělé, jen místo návštěvy benzinové pumpy je potřeba dobíjet gelovou baterii. Navíc máte jistotu, že tohle autíčko vaše děti jen tak neomrzí a na procházkách budou plní energie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno