Se změnou sezony automaticky přichází obměna šatníku. V případě aktuálního přechodu z opravdu horkého léta do o něco chladnějšího podzimu letní šatičky a sukně budeme nuceny vyměnit za teplejší mikiny a svetry, šortky za kalhoty a hřejivé tepláky a kšiltovky za čepice.

Vsadíte-li zároveň na osvědčené značky, můžete si být jisti, že podzim přečkáte nejen bez úhony, ale doslova i jako v bavlnce. V zimě vás pak už nic nepřekvapí. A co by vám v šatníku na nadcházející sezonu nemělo chybět?

 

Volnočasová klasika

Vyznáváte-li styl v podobě tzv. volnočasové klasiky, doporučujeme si projít portfolio světoznámé značky Tommy Hillfiger, jež se na ni přímo specializuje. Najdete ji například na e-shopu different.cz. Pro sychravé počasí doporučujeme teplé mikiny, ať již s kapucí či bez, pohodlné tepláky, ať již na běhání v lese, či lenošení na gauči, a základem je samozřejmě kvalitní spodní prádlo. Vše samozřejmě jak pro dámy, tak pány.

 

Tenisky, holínky i chlupaté pantofle, to jsou boty Tommy Hillfiger

Obzvláště rádi bychom doporučili na boty Tommy Hillfiger. V portfoliu značky najdete tenisky různých designů, barev i materiálů, ale i kouzelné „chlupaté“ pantofle (nejenom na přezutí) a skvělé designové holínky (kotníčkové či ke kolenům), v nichž vás nepřekvapí ani ten nejprudší liják, kterých si letošní podzim zřejmě užijeme dosytosti. A spousty dalších modelů, jež jsou na e-shopu k mání.

 

Logo musí být vidět

Spousta současných teenagerů (mou třináctiletou dceru nevyjímaje) nedá dopustit na značku Calvin Klein. Především dívky nedají dopustit na spodní prádlo značky s věhlasným logem, které samozřejmě musí být vidět, což někdy bývá oříškem. Nedávno jsem na ulici potkala dívku, jež to vyřešila po svém – na spodní prádlo CK si oblékla roztrhané tričko, přes jehož díry bylo logo značky na odiv všem kolemjdoucím. A o to současným teenagerům jde především.

 

Současná mládež si na značky potrpí

Letošní podzim nejenom vašim potomkům doporučujeme zaměřit se i na Calvin Klein mikiny. Ani jim totiž ono věhlasné logo značky nechybí, a vašeho potomka tak bezesporu zaujme. Ať se vám to líbí nebo ne, současná mládež si na značky potrpí. A proč také ne? Značka je přeci zárukou kvality a kvalitní produkty obou zmíněných značek rozhodně jsou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno