Dětské reflexní vesty mohou nejmenším školákům a školačkám v mnohém vypomoci. Užitečné jsou obzvláště v období plískanic a krátkých dnů, kdy nedostatek slunečního svitu působí (nejen) na řidiče depresivně a únavně. Tam, kde běžná ostražitost nestačí, proto musí nastoupit nezbytné pomůcky. Odrazky na batohu nebo bundě často nestačí, zato reflexní vesty dokáží zaručit dostatečně velkou odrazovou plochu ze všech stran. A to i v případě, že zvolíte moderní slušivé vesty ve tvaru písmene V.

 

Být viděn znamená vyváznout bez úhony

Podle našich zákonů jsou dnes bezpečnostní reflexní vesty povinné jen pro řidiče pohybující se okolo porouchaného vozu případně šoféry z povolání. Pro cyklisty ani chodce zatím nařízené nejsou, a přitom právě oni mohou při dopravních nehodách utrpět ta nejvážnější zranění. Proto seznamte své děti se zásadami bezpečnosti včas a naučte je, že nosit tuto ochranou pomůcku není žádná ostuda.

Naopak, reflexní vesta může být i veselá a slušivá. Navštivte e-shop Altima a vyberte spolu s dítětem vestu s veselým obrázkem, která se mu bude líbit nejvíce. Takovou totiž bude každé ráno s chutí nosit. O zdraví své peněženky se bát nemusíte. Ceny dětských reflexních vest s potiskem se pohybují okolo 100 Kč a navíc na svůj první nákup můžete získat i zajímavou slevu.

 821-a-xs

Nehoda není náhoda – nechoďte jí vstříc!

Nehazardujte s bezpečím svých dětí. Vždyť investice do reflexní vesty je opravdu minimální, ale získané benefity ji dalece předčí. Nedovolte, aby unavený a nepozorný řidič ohrozil jejich zdraví nebo dokonce život, když tomu můžete úspěšně zabránit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno