První krém polského farmaceuta Zenona Ziaji a jeho ženy spatřil světlo světa v malé garáži. Místo drahých přístrojů a nejnovějších technologií stačilo k jeho vzniku jen několik kvalitních ingrediencí a obyčejný strojek na zmrzlinu. Primitivní zázemí ale brzy přestalo vysoké poptávce stačit. Kromě použití vynikajících surovin si totiž manželé stanovila za cíl také vyrábět kosmetiku, dostupnou pro všechny ženy, které chtějí mít krásnou a zdravou pokožku.

19b68d9b0e0702542f9578a0eb67caea74f1e97e_intima

 

Dnes firma Ziaja provozuje čtyři laboratoře, ve kterých zaměstnává více než 700 odborníků. Díky tomu může neustále přicházet s inovacemi a stačit neustále se zvyšující nabídce po kvalitní a přitom cenově příznivé kosmetice. Není bez zajímavosti, že během minulého roku vyprodukovala Ziaja více než 6 milionů kusů výrobků – a to už je několik vlaků skvělé kosmetiky!

 

Vyzkoušejte i vy vlajkovovu loď značky Ziaja

15746_GB_DE_ES_CARAMELISED_ALMOND_SUGAR_SCROlivovník má v evropských kosmetických produktech dlouhodobou tradici. Využíván je především olivový olej získávaný z plodů, ale léčivé a regenerační vlastnosti jeho listů jsou často přehlíženy. Ne tak u kosmetiky Ziaja. Výrobky péče o tělo a pleť z řady Olive leaf využívají právě jedinečných účinků výtažků z olivových listů, mezi které patří hydratace a účinná ochrana a regenerace pleti v každém počasí.

Extrakt z listů olivovníku v koncentrovaném vyživujícím krému také pokožku posiluje, osvěžuje a chrání ji před transepidermální ztrátou vody a díky systému moderních UV filtrů i před tvorbou pigmentových skvrn. V Olife leaf nechybí ani vitamíny pečující o svrchní vrstvu pokožky a vyhlazující drobné vrásky.

Péči o pleť můžete doplnit i o čistící mycí olej, šetrný gelový peeling, tonizující vodu s vitamínem C nebo deodorant. Objevte i kouzlo dalších kosmetických řad Ziaja s výtažky z kozího mléka, růžového oleje nebo speciální zimní limitovanou edici karamelizovaná mandle, určenou pro tvář, tělo i ruce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno