Ideální kuchyně je prý taková, ve které při vykonávání jednotlivých kuchařských úkonů budete muset učinit maximálně tři kroky. Vše v ní zkrátka musíte mít na dosah. Není se tak čemu divit, že ideální kuchyně je úkolem hodným mistra. Každý šuplík, každý elektrospotřebič v ní musí mít své pevné místo.

Almary, kredence a stolky. Ty se přidávaly postupně dle potřeby. Takovou podobu měly kuchyně z dob našich babiček a prababiček. Později je vystřídaly kuchyňské linky s jednolitou plochou. Reflektovaly potřeby moderních hospodyněk, které pokrmy neohřívaly na ohni, ale v mikrovlnce. Taková ve své podstatě může být i současná venkovská kuchyně. Tedy velmi proměnlivá. Levná, nebo naopak drahá. Záleží na tom, jak k ní přistoupíte.

 

Kuchyně venkovská, nebo městská?

Využijete-li starý kredenc po babičce, můžete jít v jejích stopách. Nebo byste raději skříně na míru, tvrdé dřevo a dřez z umělého kamene? Ten si s venkovskou kuchyní velmi dobře rozumí! Stejně jako dřevěné, kameninové či cínové doplňky a nádobí. Další kategorií jsou kuchyně městské. Ty většinou sázejí na jednoduchost, tlumené barvy a čistý design.

 

Několik podob moderní kuchyně

Současná moderní kuchyně zkrátka může mít několik podob. Můžete ji pořídit levně i draze. Pořídit si kuchyni sektorovou, nebo si ji nechat vyrobit na míru. Dopřát jí pracovní desku z umělého kamene, skleněné poličky, nejvyšší třídu elektrických spotřebičů a integrovaný odsavač par. Obecně by se dalo říci, vsadíte-li na kvalitní materiály, bude vám vaše nová kuchyně dlouho a dobře sloužit. A jako zdravé srdce vašeho domova, kterým kuchyně rozhodně je, v něm bude i rytmicky tlouct!

 

Kuchyně na míru

Elegance, čistota a jednoduchost, to jsou hlavní znaky současné moderní kuchyně. Toužíte po takové? Kuchyni funkční, účelné, praktické a designově na výši? Nechte si ji vyrobit na míru! Třeba v kuchyňském studiu Gabon vycházejícím ze současných trendů moderních kuchyní. Ale především odvádějícím perfektní práci s důrazem na kvalitní zpracování za příznivou cenu. Tak neváhejte! Chcete přeci, aby to vaše srdce domova tlouklo co nejdéle a nejrytmičtěji, ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno