Jak koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost rychle a přesto bezpečně a správně? Základem je objevení dobrého realitního portálu. Skvělým příkladem je například nově vzniklý portál CINCINK, který nabízí nejenom prostor pro inzerci realit, ale i důležité doplňkové služby, jako například vyřízení hypotéky, odhad ceny nemovitosti, vizualizaci interiéru, úschovu peněz, právní služby a další. Nejde zkrátka jen o výčet inzerátů. V čem je portál jedinečný a co konkrétního nabízí? To se dozvíte v článku.

 

Co všechno najdete na realitním portálu CINCINK?

Na realitním portálu CINCINK samozřejmě najdete nejrůznější inzeráty na nemovitosti k prodeji či pronájmu. To ale není všechno. Součástí jsou navíc nejrůznější doplňkové služby pro pohodlnější vyřešení nezbytných úkonů. Pro úspěšný prodej a pronájem nemovitosti se vám bude hodit možnost profesionálního nafocení bytu, vytvoření vizualizace interiéru, případně zpracování 3D plánku nemovitosti. Nejde však pouze o vytvoření líbivého inzerátu. Záleží i na bezpečnosti celého procesu, a proto jsou k dispozici právní služby, technická inspekce nemovitosti nebo daňový poradce.

 

Právní služby pro jistotu, že je vše správně

Smlouva o prodeji či koupi nemovitosti je složitějším dokumentem, který musí být bez chyb. Pro vytvoření správné smlouvy, případně pro zkontrolování nabídnuté smlouvy je vhodné využít právní služby. Zkušený právník všechny náležitosti ověří, takže budete mít jistotu, že nepodepisujete nic nevýhodného.

 

Vytvoření lákavého prodejního inzerátu

Aby na inzerát zareagovalo co možná nejvíce lidí, musí být dobře zpracovaný. Krásné profesionální fotografie jsou důležitou součástí úspěchu. Nejlépe to bude fungovat v případě, že budete mít i dobře sepsaný text. Všichni, kteří si na to netroufají, mohou využít službu textace prodejního inzerátu.

 

Využijte bankovní úschovu peněz

Běžným procesem při placení za nemovitost je uložení peněz do bankovní úschovy. Jde o bezpečnostní opatření, kdy jsou na chvíli peníze v bance, takže ani kupující ani prodávající nemůže připravit podvod a s penězi zmizet bez podepsaných nezbytných dokumentů. Úschovu peněz rozhodně využijte zejména kvůli bezpečnosti. Cena za tuto službu je výrazně nižší v porovnání s problémy při ztrátě několika miliónů korun.

 

Nebojte se hypotéky

Možná se děsíte chvíle, až budete muset řešit hypotéku, protože vám všechna ta čísla přijdou složitá, nesrozumitelná a děsivá. Na druhou stranu v případě, že nemáte vlastní našetřené finance pro pokrytí celé hodnoty kupované nemovitosti, shánění hypotečního úvěru se nevyhnete. Partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, takže sjednání výhodné hypotéky není nic složitého. K dispozici je také hypoteční kalkulačka online, s jejíž pomocí si třeba uděláte trochu jasno v jednotlivých číslech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno