V takovou chvíli se perfektně hodí pronájem dodávek. Dodávku můžete využít také ve chvíli, kdy se někam stěhujete, protože v ní převezete mnohem více věcí než v běžném vozidle. Řídit dodávku navíc klidně mohou i ženy – většinou postačí řidičský průkaz skupiny B, který stačí i na běžná vozidla.

 

Výběr vhodné firmy na pronájem dodávky

Když se rozhodnete zapůjčit dodávku, určitě musíte vybrat vhodnou firmu. Většinou se nevyplatí dělat rozhodnutí bez rozmyslu. Každá dobrá půjčovna dodávek má vozidla v dokonalém technickém stavu, čemuž věnuje nejvyšší možno péči. Pokud potřebujete s dodávkou vyrazit po dálnici, musíte obstarat takové vozidlo, které bude mít platnou dálniční známku pro Českou republiku.

Využijte také nadstandardní servis Velmi se hodí i NONSTOP asistenční služba, díky níž můžete zůstat v klidu i v případě neočekávané situace. Většina společností má k dispozici stěhovací rudlíky, transportní kurty a podobné věci, které dává k dispozici zdarma, ale většinou na vyžádání. V případě nejisté orientace si můžete vyžádat i navigaci.

 

Co si připravit k půjčení dodávky?

K zapůjčení dodávky toho příliš nepotřebujete. Stačí si s sebou přinést platný občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Kromě toho nezapomeňte na vratnou kauci a částku odpovídající době půjčení dodávky.

 

Řízení dodávky zvládne každý

Dodávku můžete bez problému řídit i žena, která má platné řidičské oprávnění. Dodávky se neřídí o mnoho obtížněji než obyčejná auta, takže není třeba mít strach. V uzavřeném areálu můžete nechat odstavené vlastní vozidlo, kterým přijedete. Stačí ho zaparkovat na místě, kde stála půjčovaná dodávka. Následně už můžete směle vyrazit za cílem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno