Ochrana na prvním místě

Primárním cílem je zabalit zboží tak, aby se bezpečně a bez poškození dostalo k zákazníkovi a zároveň mu nepřibyla další 3 kila. Pokud máte specifické zboží, na které těžko sháníte obal a „jen tak“ ho poslat nelze, můžete si nechat ve specializovaných prodejnách vyrobit obal přímo na míru. Pevné obaly a kartonové krabice v nejrůznějších velikostech nabízí tuzemský prodejce obalových materiálů Paketo.cz. Dohodnout se můžete i na balíku dle vašich kritérií, přesné rozměry vám „odlehčí“ a zjednoduší manipulaci. Krabice a obaly mohou mít také specifický design, který vás odliší od konkurence.

 

Pozor křehké

Balení lehkých a křehkých předmětů vyžaduje zvláštní pozornost. Předejdete tak možnému vrácení zboží z důvodů poškození. A žádná přepravní společnost vám nezaručí, že bude s vaším balíkem zacházeno jako v rukavičkách. Dokonale v bezpečí bude vaše zboží, pokud navíc použijete bublinkovou fólii. Výhod má hned několik. Především chrání předmět před nárazy a otlučením, ale také nepropustí prach a vlhkost. Další možností, jak si pojistit bezproblémové doručení, je využití například polystyrénových fixačních tělísek Flo Pak.

 

Zásobte se před nákupními horečkami

Buďte připraveni na dny známé svým náporem na objednávky a zejména na předvánoční šílenství. Vždy můžete mít po ruce několik papírových krabic nebo zásilkových obalů různé gramáže a velikosti. Hodit se může také tubus pro dokumenty, samolepky či tapety nebo malé poštovní krabičky pro drobné zboží. Designovat dle svých kreativních přání můžete obaly také ke speciálním příležitostem, které se pravidelně nebo i výjimečně odehrávají v průběhu roku.

1 komentář

  1. No tak myslím že většina e-shopu už se z fáze přepravy dost poučila s tím že byli reklamace na zničené zboží ale je to k ničemu když nemáte žádný prodej. Myslím že e-shop by se měl začínat od základu a pořád kvalitně a dneska už jsou i takové https://topranker.cz/ firmy které vám pomůžou s propagací vašeho podnikání ať už se jedná o e-shop a nebo třeba stavební firmu je to jedno. Popravdě jsem nevěděl co třeba takový marketing co všechno obnáší a je toho dost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno