V neposlední řadě nesmíme zapomenout na výběr vhodného zábradlí. proč se neustále odvolávat na klasické designové řešení, když se na dosah ruky objevuje atypické pojetí. Skleněné zábradlí na míru vašim potřebám, nárokům i rozpočtu. Navštivte společnost Equipe se svým snem.

 

Skleněné zábradlí od Equipe

Skleněné zábradlí by mohlo na první pohled budit dojem nevýslovné křehkosti. Zábradlí je spojováno s bezpečností a sklo s designem. Ochranný schodišťový prvek by měl dokázat poskytnout optimální vlastnosti nerozbitného pojetí.

Proto se ptáme, dokáže tyto vlastnosti předeslat sklo? Ano, pokud bude dodržena správnost výrobních procesů a dodržení moderních technologicky vyspělých postupů, nemůže se tvrzené sklo rozbít a vždy bude na straně majitele.

Nutno podotknout, že v každém segmentu objevujeme rizika, ale ty jsou spíše výsledkem nesprávného výběru společnosti. Vsaďte na osvědčený profesionální tým poskytující komplexní služby od návrhu až po realizaci.

 

Odolné skleněné zábradlí

Dlouhé léta praxe a zkušeností dodává skleněnému zábradlí Equipe nevídanou odolnost proti mechanickému poškození. Aktuální požadavky na skleněné zábradlí jsou natolik vysoké, že se jeho použití odvolává na bezpečnostní charakteristické vlastnosti.

Equipe tak pracuje výhradně s maximálně odolným bezpečnostním sklem a tím se může plně věnovat výslednému designu a poctivému návrhu. Díky letitým zkušenostem s výrobou a návrhy schodišť se zábradlím si Equipe může dovolit poskytování služeb za trvale zvýhodněnou cenou.

Pokud vás zajímají i další informace o jejich produktech a specializacích, navštivte internetové stránky na adrese. www.equipe.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno