Pokud se vám takové řešení nezamlouvá nebo se vám rozměrově nehodí, domluvte se na zakázkové výrobě. Nadále se na scéně objevují posuvné zimní zahrady, které dokážou danému místu poskytnout přesně to, co mu ve skutečnosti schází.

 

Posuvné zimní zahrady jsou aktuálně nejoblíbenější variantou

Posuvné zimní zahrady na zakázku předurčují opravdu široké možnosti a variabilitu vedoucí k mnohem lepšímu výsledku a spokojenosti daného klienta. Konstrukce se skládá ze zesílených hliníkových profilů, které nevyžadují žádnou údržbu. Povrchovou úpravou a následným nátěrem pak lze docílit odstínové totožnosti s fasádou vašeho rodinného domu.

Stejně takové výhody předesílá i použité polykarbonátové zastřešení v mnoha odstínech.

Zastřešení zimních zahrad tvoří oblíbené polykarbonátové desky, které mají 30 krát vyšší odolnost než nalezneme u plexiskla. Kromě toho vás dokonale ochrání před prostupem nežádoucího UV záření. Budete tak i v nejteplejších letních dnech ochránění před spalujícími účinky slunečních paprsků.

 

Polykarbonátové desky si přizpůsobíte

Polykarbonátové desky se vyrábějí v mnoha odstínech, čímž zjednodušují designové sympatie s již stojícím domem a barvou venkovní omítky.. Pokud by se vám polykarbonát zdál nedostačující svou bezpečností, zvolte si kupříkladu tvrzené sklo, které se stane pevnou součástí zadního či předního čela. Na přání pak lze zhotovit i bezprahové posuvné dveře pro zajištění komfortnějšího vstupu.

Pokud vás zajímají i další informace o posuvných zimních zahradách, navštivte internetové stránky dodavatele na adrese www.hobbytec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno