Přemýšlela jsem již nějakou dobu o profesionálním čištění koberců a asi opravdu na tom něco bude. Rozhodně sama domácím čištěním nevyčistím koberec tak, jako to udělá profesionální úklidová firma. Dostala jsem od sousedky doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá čištěním koberců strojovou metodou. Tak jsem jim zavolala a domluvila si termín čištění.

Dostavili se dva pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak to bude probíhat. Před samotným čištěním koberce bylo nutné nanést chemii, která se musela nechat nějakou dobu působit. Pokud by se nenechala dostatečnou dobu působit, tak efekt čištění, by nebyl skoro žádný.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem, který má vysoký šampónovací kartáč, takže tím můžou čistit i koberce s vysokým vlasem. Přejížděli jím po celé ploše koberce, až došli na konec. Na koberci vznikla pěna, která na sebe navázala veškerou špínu. Poté pustili velmi účinný turbo vysavač, kterým ten koberec vysáli včetně té pěny.

Ihned po vysátí koberce vysavačem dostal svěží a nový vzhled. Nemohla jsem uvěřit, že může koberec vypadat opět tak dobře, jako kdysi dávno. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a určitě jejich služby ráda doporučím dál.

Perfektní čištění koberců strojovou metodou

Moje maminka potřebovala vyčistit koberec. Jelikož neuznávám čištění koberce jen pomocí běžně dostupných, čistících, prostředků v drogeriích, rozhodla jsem se, že ji objednám profesionální úklidovou firmu na čištění koberců. Pročítala jsem si nabídky firem na internetu a jejich recenze a rozhodla jsem se pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí čištění koberců strojovou metodou.

02 Koberce40

Na centrále jsem si domluvila termín, se kterým neměli nejmenší problém. Chtěla jsem být u toho, abych viděla, jak to probíhá. Přijeli dva pracovníci firmy a pustili se do díla. Nejdříve aplikovali chemii, která se musela nechat působit nějakou dobu, jinak by nebyl efekt čištění žádoucí. Po uplynutí doby působení chemie se pustili do kartáčování koberce kotoučovým strojem, kterým přejížděli po celém koberci. Nakonec koberce vysáli vysoce výkonným turbo vysavačem, po kterém zůstal koberec téměř suchý.

Musím uznat, že profesionálně vyčištěný koberec od firmy A SERVIS vypadal skvěle a kdybych nebyla přímo u toho, tak bych nevěřila. Byla to paráda dívat se na to, jak jim šla práce od ruky. Za sebe můžu říct, že si je určitě pozvu i ke mně domů, aby mi tak hezky vyčistili koberec, jako mojí mamince. Mamince se výsledek také velmi líbil a byla spokojená, že jsem ji zajistila tak profesionální vyčištění koberce. Tímto firmě A SERVIS děkuji za jejich perfektně odvedenou práci.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nechávám si čistit koberce pravidelně, ale až od firmy A SERVIS LIPKA jsou déle čisté a voňavé.

    Mohu jenom doporučit.

    Král

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno