Dovolte mi podělit se o nedávnou velice příjemnou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., kterou jsme kontaktovali za účelem mytí oken, což je jedna ze služeb, kterou nabízí ve svém portfoliu úklidových činností.

Vlastníme prodejnu ve třetím patře obchodního domu v centru, a kromě výloh uvnitř máme na starosti i mytí našich oken, která se ale nachází už v poměrně slušné výšce, proto jsme na mytí sháněli firmu, která by nám dokázala na mytí poslat zaměstnance proškolené v práci ve výškách.

Samozřejmě jsme vyžadovali i kvalitu odvedené práce, neboť na čistotě celé prodejny závisí i celkový dojem, který na naše zákazníky děláme. Problémem bylo i to, že jsme nemohli zavřít v obvyklých otvíracích hodinách, a není vůbec snadné najít firmu, která by Vám byla ochotná vyjít vstříc a okna Vám umýt i mimo standardní pracovní dobu.

Tedy pokud nemáte to štěstí a nenarazíte stejně jako my právě na A SERVIS, kteří tohle vše hravě splňují. Nejen, že byli schopni vyhovět všem našim požadavkům, ale navíc kromě plně profesionálního přístupu byli i velmi vstřícní a jednání s nimi byla radost spíš než starost, jak to bohužel až příliš často s dodavateli služeb bývá.

Výsledek jejich večerního mytí byl prostě bezchybný, naše okna a výlohy opět září čistotou, což jsme přesně potřebovali. Dokonce se na nás během týdne po mytí několik zákazníků ptalo, kdo že to u nás uklízel. A stejně jako teď Vám jsme doporučili tuto firmu i jim. Určitě budete také spokojeni!

Chemické, hloubkové, rotační čištění koberců a čalounění

Jedna z mála firem, které se specializující se na strojové čištění koberců a podlah je  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Strojové čištění koberců, je prováděno pomocí kotoučového stroje, čistící chemie BOSCH RTS a vysoce výkonného vysavače. Na koberec nanesou velmi kvalitní chemii Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce a na sebe tak naváže veškeré nečistoty a škůdce, kteří ohrožují vaše zdraví.

02 Okna 42

Za použití kotoučového stroje vytvoříme z chemie pěnu a tu vykartáčují na povrch, odkud ji odsají třímotorovým vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinou. Strojovou metodu mohu označit za jediný možný způsob, jak nejdokonaleji zbavit koberec nečistot. Žádnou jinou metodou nikdy nedosahovali takových výsledků jako metodou strojovou, jelikož u mnoha metod chybí mechanický proces kartáčování.

Stávalo se, že použité chemie vytvořily po zaschnutí skvrny na koberci, které již nešly odstranit. Vždy je nutné, aby zákazník věděl, jakou chemii používá úklidová firma k čištění jeho koberce a to z toho důvodu, že pokud se koberec nepodaří vyčistit jednou úklidovou firmou, tak další úklidová firma musí správně volit, jak koberec čistit, to ale bez popisu chemie nelze a může být další čištění neúčinné. Zajišťují také generální hloubkové čištění podlah, které provádí naši odborně zaškolení pracovníci, jelikož se zde používají různé druhy chemií a tyto chemie při špatném a neodborném zacházení mohou podlahu zničit.

Čištění provádí strojovou metodou a dvěma nástavci: tzv. držák padů a silonový kartáč. Doporučují zákazníkům, aby si podlahu nechali zakonzervovat průmyslovým polymerem (fluatace), který podlahu chrání před znečištěním. Výhodou je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz, tudíž je bezpečná a podlaha se mnohem snadněji a lépe udržuje.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno