Dobrý den, naše prodejna spolupracuje s firmou A Servis Lipka, s.r.o. už několik let a určitě jsme spokojeni. Obchod si sice necháváme umývat nepravidelně, ale když už máme zájem, stačí zavolat, domluvíme se a buď přijde jeden jejich pracovník, či dva – a vždy v pořádku. Prodejnu máme na velkém obchodním centru v Praze, takže si nemůžeme a ani nechceme dovolit, abychom měli výlohy dost špinavé.

Pár šmouh se skoro vždy na skle najde, ale s tím se asi musí počítat. Nicméně jednou za dva tři měsíce nám to stačí. Co se týče umývání, je to vždy dost podobné: My odděláme věci od výloh, oni nám umyjí obě strany, pak doleští hadříkem. Všimla jsem si, že k tomu používají jen jednoduché prostředky, žádné „okeny“ a podobně. Přesto když se snažíme my umýt výlohy obchod taky tak jednoduše, nikdy se nám to nepodaří tak dobře jako jim.Takže je vidět, že už v tom mají dost zkušeností a praxi.

A hlavně mají velkou tyč, kterou se dá dosáhnout vysoko. Mytí pak musíme realizovat buď před otevřením prodejny, nebo až po zavření – obchodní centrum to jinak nedovolí. Ale vždycky se domluvíme, na 8 ráno tu být můžeme, popřípadě o něco déle po otevírací době. Většinou však jsme domluveni navzájem na ráno, večer z nás chce být každý doma co nejdříve.

Taky bych rád ocenila to, že nám firma Servis Lipka umyla párkrát i logo nad vchodem do prodejny, na ceně jsme už byli domluveni dopředu. K tomu jsme jim nabídli na půjčení i žebřík, ale dovezli si prý svůj. Na logo samozřejmě sedá prach, takže i to je jednou za čas potřeba umýt pořádně.

Co se týče placení za jejich služby, jsme taky spokojeni. Fakturace probíhají jednou za tři měsíce, nikdy jsme ohledně plateb neměli s firmou problémy. Na závěr bych tedy ráda zopakovala, že jsme spokojeni a doufám, že naše spolupráce potrvá. J Radka

Mytí výloh, čištění a impregnace markýz

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již více než 20 let specializuje na mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch. Neustále nabírají nové zkušenosti a zapojují nové technologie v oblasti úklidových služeb, aby svým zákazníkům mohli nabízet nejvyšší kvalitu služeb.

Okna a výlohy nejčastěji myjí v domácnostech, bytech, residencích a také v obchodních domech, firmách, institucích, nemocnicích i školách. Okna nacházející se ve výškách čistí s pomocí speciální techniky, k jejímuž provozu jsou příslušně proškoleni o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

02 Výlohy 6

Pro bezpečnou práci ve výškách jsou zaměstnanci vybaveni profesionální vysokozdvižnou technikou s hydraulickým ramenem či horolezeckou a speleologickou technikou. Ve velmi prašném prostředí měst, kde jsou okna vystavována rozličným nepříznivým vlivům, znamenajícím jejich rychlé znečištění, svým zákazníkům nabízí ochranu oken GLASPROTECT, což je samočistící hydrofobní nanotechnologie, díky které zaručí, že vaše okna zůstanou čistá 4 až 6 let po aplikaci.

Principem této technologie je skutečnost, že se při zaprášení a následném dešti vytvoří kuličky, které se pak odvalí z okna pryč samospádem či působením větru. Perličky vody na sebe navážou veškeré nečistoty z oken, které se na nich usadily, toto se nazývá lotosový efekt.

K mytí a čištění oken dále přidávají i trik suchého leštění za použití 100% bavlněné suché pleny. Trik suchého leštění spočívá v použití pouhé zmíněné textilie, bez leštících přípravků. Leštidla nepoužívají proto, že působí trochu jako lepidlo a navážou na sebe opět nečistoty z okolí a na okně jsou díky tomu po čase vidět tahy po leštění.

A SERVIS je firma, která prostřednictvím svého kvalitního týmu zaměstnanců zajišťuje i další úklidové služby -strojové čištění čalounění a sedaček, strojové čištění koberců, strojové čištění podlah včetně voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, čištění žaluzií a markýz

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno