Salon krásy je místo, kde byste se měli cítit jako v ráji. Měli byste si zde odpočinout, nabrat nové síly, chvíli relaxovat a hlavně udělat něco jen sami pro sebe. Návštěva salonu vám rozhodně zvýší sebevědomí, zlepší náladu a budete se cítit jako nový a krásný člověk.

Kosmetické a kadeřnické studio Mone v Praze vám zajistí vše pro Vaši krásu a pohodu. Využít můžete široké nabídky služeb a užít si tak kvalitní a příjemnou péči. Salon je otevřen od pondělí do soboty, v čase od 9 do 20 hodin, v sobotu pak do 16 hodin.

Kosmetické služby vedou

V široké nabídce kosmetických služeb rozhodně oceníte kosmetickou péči o pleť. Vybrat si můžete mezi povrchovým a hloubkovým ošetřením, pleťovou maskou, masáží obličeje a dokonce i liftingem, který má za úkol vyhladit vrásky. V nabídce nechybí ani péče o suchou, mastnou nebo problematickou pleť. Velmi oceníte i péči o oční okolí a dekolt. Studio Mone vám nabízí i péči o celé tělo a díky kvalitní kosmetice a nabízeným službám se tak můžete zbavit nejen celulitidy a nadváhy, ale také akné. Nechybí ani speciální péče pro muže, kteří si kosmetické služby velmi oblíbili a jsou tak častými a spokojenými zákazníky salonu.

Depilace je potřeba

Mezi oblíbené kosmetické služby patří také depilace. Salon Mone nabízí depilaci voskem a depilaci cukrovou pastou. Využijte těchto služeb a zvolte si sami partie, které chcete ošetřit. Samozřejmostí je depilace žen i mužů.

Prodlužování

V dnešní době patří k oblíbeným službám i prodlužování vlasů, řas, ale i nehtů. V salonu Mone můžete využít všechny tyto služby. Na prvních příčkách vede rozhodně prodlužování řas, kdy se lepí řasa na řasu. Díky tomu můžete mít za pár minut dlouhé a sexy řasy, kterými oslníte každého muže. Prodlužování a úprava nehtů je také velmi žádaná, hlavně v létě, kdy jsou nehty na rukou, ale i na nohou mnohem více vidět. Lákavou službou je bezesporu také prodlužování vlasů, kdy si konečně můžete splnit svůj sen o dlouhých vlasech.

Kadeřnické služby

Další důležitou službou, která nesmí chybět v žádném salonu krásy, je i kvalitní péče o vlasy. Vybrat si můžete z dámského, pánského, ale i dětského kadeřnictví. V nabídce salonu Mona se o vás postarají zkušené kadeřnice, které vám poradí nejen se střihem, s barvou, ale i s následnou péčí o vaše vlasy. Oblíbenou a žádanou službou je i brazilský keratin, který má za úkol regenerovat poškozené vlasy a mimo jiné je i trvale narovnat. Pokud se chystáte na důležitou akci nebo plánujete svatbu, tak můžete využít služeb kadeřnictví a nechat si učesat slavnostní účes.

woman-674977_640

Něco navíc

Mezi moderní trendy dnešní doby patří i různá zdobení těla. Pokud chcete zvýraznit svůj krásný a zářivý úsměv, tak můžete využít aplikace dentálního šperku, kterým je ozdobný kamínek. Aplikace je bezbolestná a nepoškozuje zubní sklovinu.

1 komentář

  1. Dobrý den, musím říct, že už mám abstinenční příznaky na takovou úžasnou péči. Co si budeme povídat, doma si nejsem schopna tak luxusně udělat vlasy, nehty a třeba i depilaci. Žiletky já osobně vůbec nesnesou, vždy mi chloupky potom zarůstají a i když je to rychlé, ten výsledný efekt je potom hrůza. Napadlo mě vyzkoušet tohle https://epilace-laserem.cz/ ale ani tam se teď zřejmě nemůžu objednat :/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno