Jaro je konečně tady. Příroda se pomalu probouzí, všechno krásně kvete, pučí, všude plno vůní, které v tomto období vnímáme daleko citlivěji a intenzivněji. Právě vůně na člověka působí od nepaměti, již ve starověkém Římě byly běžné vonné koupele. Nic se na tom nezměnilo ani dnes, kdy se základem hygieny stává používání deodorantů a antiperspirantů, které by spolu s pravidelným mytím, měly tvořit nedílnou součást každodenní hygieny žen i mužů. A to nejen v parném počasí nebo při zvýšené fyzické aktivitě, ale po celý rok. Potíme se totiž neustále, jedná se o přirozený mechanismus, který ochlazuje náš organismus, vylučuje z těla škodlivé a toxické látky a má hlavní úlohu při termoregulaci. Často ale také dokáže pěkně otrávit náš život, mokré stopy na oblečení žádnou velkou parádu neudělají a dovedou se objevit v tu nejméně vhodnou chvíli.

Bohužel, klasické deodoranty a antiperspiranty jsou plné nejrůznější chemie, obsahují parabeny, barviva, konzervanty a nebezpečné hliníkové soli, které mohou způsobovat rakovinu prsu nebo Alzheimerovu chorobu. Naštěstí existuje alternativa v podobě přírodní kosmetiky, které dává přednost stále více lidí. V přírodních deodorantech a antiperspirantech totiž tyto škodlivé látky nenajdeme, přesto ale fungují stejně dobře. Speciální kombinace antimikrobiálních látek pohlcuje bakterie, které způsobují pach potu, dodávají vám pocit sebejistoty. Při zvýšené teplotě se postupně uvolňují éterické oleje, tedy čím více se potíte, tím více vonných esencí. Výborné jsou i pro citlivou pokožku, zklidnit zvládnou také pokožku podrážděnou, hodí se tak i po holení či depilaci. K dostání jsou deodoranty příjemných a osvěžujících vůní, které vás rozveselí, dodají oporu, klid, radost a potěšení. Vyberte si tu svou.

perfume-422537_640

Vůni nezapomeňte dodat také vašim vlasům. Přípravky přírodní vlasové kosmetiky Chi pamatují i na jejich péči. Díky obsahu hedvábí, rostlinným výtažkům a vitaminům, které proniknou hluboko do vnitřní struktury vlasů, jim dodá zpět jejich formu, sílu a lesk. Tak se zahalte do vůně od hlavy až k patě.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno