Časy, kdy paní domu věnovala převážnou část dne péči o domácnost, jsou dávno pryč. Moderní doba a společenský i technologický rozvoj přinesly velké změny v uspořádání společnosti i životním stylu.

 

Kvalitní spotřebiče nám pomáhají a šetří čas

Dnešní rytmus je výrazně dynamičtější než za našich babiček a časům, kdy kvalitní vzdělání a profesní kariéra byly doménou mužů, definitivně odzvonilo. Drtivá většina žen dnes pracuje na plný úvazek, často i na vysokých managerských pozicích. A výjimkou nejsou ani úspěšné podnikatelky. A i když každá z nás chce žít v harmonické a dokonale čisté domácnosti, jen málokterá z nás si dokáže bez lítosti odpustit nejrůznější společenské aktivity. Bez domácích spotřebičů, které za nás zastanou řadu zdlouhavých a nudných činností, se neobejdeme. Právě ony nám totiž šetří námahu i drahocenný čas, který můžeme věnovat svým zálibám, partnerovi, rodině či přátelům.

 

Co vše potřebujeme, aby byl náš život opravdu pohodlný?

Dokud jsme singl a bydlíme v malém bytě, dokážeme si relativně snadno vystačit s pračkou, vysavačem a žehličkou, i když rozhodně nepohrdneme ani dalšími technologickými výdobytky. Jakmile ale najdeme toho pravého partnera, nebo dokonce založíme rodinu, už se bez myčky nádobí a sušičky rozhodně neobejdeme. Není se za co stydět; raději přece rozvíjíme schopnosti a fantazii svých dětí, než abychom myly hrnce nebo donekonečna věšely vyprané oblečení početné rodiny.

 

Spotřebiče LORD nás nezklamou

Když kupujeme pračku nebo sušičku, vyplatí se zvolit kvalitu. Tu nabízí exkluzivní a vysoce spolehlivé spotřebiče LORD. Mají řadu úsporných programů, jejich provoz tak rozhodně nezatíží rodinný rozpočet. Pračka LORD W1 dokáže najednou vyprat celých 8 kg prádla, je tedy ideální volbou i pro mnohočlennou domácnost. Navíc patří do energetické třídy A+++. A dokonale se k ní hodí sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem. Zakoupíme-li je u Mc TREE, bude navíc doprava zdarma. A získáme záruku prodlouženou o další tři roky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno