Podzim představuje ideální čas pro zlepšování našeho zevnějšku. Můžeme na sobě více pracovat a zatočit s nedostatky, které nás trápí. Stačí se svěřit do šikovných rukou kosmetiček, dermatologů a plastických chirurgů a podstoupit některý z estetických zákroků. V těchto chladnějších dnech s menším množstvím slunečních paprsků se totiž lépe a rychleji hojí všechny šrámy a bolístky.

 

Odstranění pigmentových skvrn

Nezáleží na tom, jestli vás trápí vrozené pigmentové skvrny ve formě nejrůznějších znamének, nebo ty získané, které vznikly slunečním zářením či stárnutím. Ani jedny na sebevědomí a kráse zrovna nepřidávají, obzvlášť vyskytují-li se na těch nejvíce viditelných místech, jako je obličej či hřbet rukou. Jak se jich zbavit? Jednou z nejpoužívanějších metod je chemický peeling, který odstraní povrchové vrstvy kůže, barevně sjednotí pleť, zlepší její strukturu a přispěje k její regeneraci.

 

Odstranění červených žilek

Jako nepříjemný důsledek slunečního záření se mohou objevit i červené žilky. Jejich stav se zhoršuje s příchodem mrazivého počasí, proto s jejich likvidací nečekejte a zabojujte s nimi právě teď – mimo slunečnou a teplou sezonu. V opačném případě hrozí, že se rozvinou v nepříjemné kožní onemocnění zvané růžovka. Kosmetické přípravky jako účinné řešení obvykle nestačí, vyrazte proto za zkušenými odborníky. Ti totiž mají k dispozici daleko silnější zbraně, třeba v podobě laseru, který se postará o zmenšení či úplné odstranění červených žilek.

 

Odstranění vrásek

Nic ženy neděsí tolik jako vrásky na čele, kolem úst, očí mezi obočím, na krku nebo v dekoltu. S přibývajícím věkem pozorně sledují každý milimetr své pokožky, jestli se na něm nevytvořila nějaká nová drobná linka. Stárnutí se dnes zkrátka nenosí. Snad proto zažívají takový velký boom nejrůznější estetické zákroky, které mají nevítané důkazy přibývajících let sprovodit ze světa. K ošetření vrásek se používá celá řada ošetření, k těm nejpopulárnějším a nejefektivnějším patří mezonitě, které se účinné látky aplikují do středních vrstev kůže.  Výsledky přinese také omlazení laserem či injekční aplikace kyseliny hyaluronové, které se řadí mezi nejpopulárnější zákroky estetické medicíny. Tak dejte konečně sbohem všem svým mindrákům a přivítejte příští jaro novým, lepším vzhledem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno