Máte náročné povolání, velkou odpovědnost a málo prostoru k odpočinku? Potřebujete zrelaxovat a nenacházíte potřebný voraz, který by „resetoval“ vaši mozkovou činnost? Poradíme, jak přepnout z plného pracovního nasazení do polohy „OFF“ a dobít se pozitivní energií.

Velmi účinným způsobem, jak hodit běžné denní problémy za hlavu, je úniková hra. Jedná se o fyzickou dobrodružnou hru, která kloubí prvky sci-fi v naturalistickém prostředí. Témata scénáře bývají odvozená od dramatických až hororových předloh, takže není pochyb o tom, že účastník bude vtažen do děje doslova každým coulem.

 

Výzva, která se neodmítá

Úniková hra Praha má jasně daný časový limit, ve kterém se musí účastník zorientovat v terénu, promyslet strategii, splnit úkoly a postupovat pomocí „klíčů“ dál. Úniková hra „Upíří hrobka“ má limit 60 minut a je určena pro 2 až 5 osob. Odehrává se v karlínské kryptě, v níž je ukryt zhýralý aristokrat, který ve svém životě vraždil mladé a krásné ženy a dnes za to pyká jako upír.

Stihnete prohledat jeho hrobku a nalézt indicie, které povedou ke zjištění totožnosti všech jeho obětí a uniknout z jeho spárů dříve, než odbije půlnoc nebo vás dostihne zákeřné kousnutí a budete našemu nebožtíkovi dělat společnost navěky? To je výzva, která se neodmítá.

 

Pro každého něco

Escape game Praha nabízí rovnou čtyři tematické směry. Kromě upíří únikovky je to Maphia, Doupě neřesti a dětská variace Jumanji Jungle. Všechny hry jsou určeny pro naprosté začátečníky i pokročilé hráče. Stačí si rezervovat kapacitu pomocí webového prohlížeče a těšit se na pořádný zážitek.

První úniková hra byla vytvořena v Japonsku v roce 2007. Od roku 2011 se začaly rozšiřovat po většině kontinentů. Jejich předlohou byly počítačové hry na základě virtuální reality. Zkušení hráči se ale jednoznačně shodují, že reality forma je mnohem zábavnějším a emočně silnějším zážitkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno