Ano, musíme počkat na její ztuhnutí v mrazničce, ale toto nepatrné čekání za výsledek stojí a nadále si jí můžete dělat do zásoby, proto začněte ještě dnes a za pár hodin jí máte doma.

 

Domácí zmrzlina lepší než kupovaná

Domácí zmrzlina bude vždy lepší než tou kupovanou, minimálně z pohledu přesného dohledu nad jejím složením. Kupované jsou plné dochucovadel, cukru, barviv a konzervantů, zatímco domácí zmrzlina může být zhotovena jen z přírodních ingrediencí.

Nejdůležitější položkou je ovoce a kokosový krém Kulau, který lze za skvělých podmínek objednat ze stránek www.puritas.cz. Sami vidíte, že k výrobě domácí zmrzliny už nic víc nepotřebujete.

 

Jak vybrat vhodné ovoce

Domácí zmrzlina je o čerstvém ovoci. Pro zmrzlinu použijte takové, které už je přezrálé a plné sladké šťávy. Nezralé ovoce se podepíše na negativním výsledku, kdy budete mít pocit, že je třeba vše zabořit do sklenice s cukrem. Děti mají rádi sladké, proto při výběru ovoce dbejte na pečlivost v zacílení.

 

Vyzkoušejte kokosový krém Kulau

Ovoce o velikosti rozkrájeného manga vložte do mixéru společně s dvěma lžícemi kokosového krému a nezapomeňte přidat šťávu z půlky citrónu. Všechny ingredience musí mít naprosto totožnou teplotu, čímž si zajistíte dokonalou konzistenci zmrzlinové směsi, kterou pak jednoduše vložíte do forem.

Udělejte svým dětem radost, udělejte domácí zmrzlinu a sledujte jejich reakci. Nezapomeňte na důležitost kokosového krému, který je mnohem zdravější a chutnější než klasický jogurt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno