Květiny vybírejte podle více faktorů

Volba té správné květiny je pro doručení té nejlepší a nejvhodnější kytice klíčová. Není to nijak složité. Stačí zohlednit věk kolegyně i to, jak důvěrný vztah k sobě máte. Začneme tím nejtěžším  – kyticí pro nadřízenou. V takovém případě by mělo jít o kytici elegantní s neutrálními květinami. Skvěle se hodí třeba lilie nebo orchideje. Pozor také na barvy, bílá je příliš formální, vsaďte proto raději na tóny růžové nebo fialové.

Naopak pro kolegyni, se kterou si tykáte, je podobné rozvržení zcela nevhodné. Volte proto nápaditější a barevnější kombinace s trochou podbízivého šmrncu v podobě rozevláté zeleně nebo třeba papírového kornoutu v netradičním provedení. Potěší exotika i domácí kousky, velkým hitem jsou nyní například slunečnice.

 

Pozor na barvy a věk

O tom, že darujeme lichý počet květin a počet květů by nikdy ale opravdu nikdy neměl odpovídat věku obdarované, se asi není třeba se příliš rozepisovat. Pamatujte si však ještě jedno důležité pravidlo: čím starší ženě je kytice určena, tím světlejší barvy volíme. Bude-li to naopak, přidá jí váš původně dobře míněný dárek zbytečně léta na víc. A to by určitě nedělalo dobrotu.

 

Kytice z čerstvých květů potěší doma i na cestách

Nechce se vám rozměrnou kytici vláčet ranní špičkou metra nebo byste rádi potěšili ženu, která musela zrovna v den svých narozenin odjet na zahraničí cestu? Nechte si svůj dárek s čerstvých květů doručit kamkoliv po ČR i zahraničí. Díky službám od LaFlora.com to půjde překvapivě snadno. Poradí vám s výběrem květin a zvládají i doručení na poslední chvíli. Při realizování objednávky do 16:00 hod mohou být vaše květiny doručeny příjemkyni v ČR ještě týž den a to díky systému lokálních partnerských květinářství. Květiny po Praze například doručuje CityFleur.cz.

Vše lze samozřejmě domluvit i několik dní předem, takže na narozeniny své kolegyně nebo šéfové už zaručeně nikdy nezapomenete!

1 komentář

  1. Kdyby nějaká kurýrní služba po Praze doručovala bílé růže tak bych něco určitě objednala mojí mamince doktorce. Ale problémem je že dnes se plno služeb zaměřuje jen na ty bytové jednotky a nikdo neřeší jak se dostat třeba jako kurýr do nemocnic a nebo na úřady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno