Jaro je konečně tady a s ním přichází ruku v ruce i tradiční a nepříliš populární jarní úklid. Každý z nás chce žít ve voňavém, čistém a uklizeném prostředí, a právě v tomto období přichází ideální čas vyhnat zimu ze všech zákoutí našeho domova. Jenže gruntování má jako svoje hobby opravdu málokdo. Stačí si jen představit, kolik jarní úklid čítá úkonů, a zatmívá se nám před očima – umýt okna, vyprat záclony, utřít prach, vyčistit koberce, vyhodit nepotřebné věci, vyklidit skříně a zvládnout ještě dalších milion věcí. To přece není práce na jeden den – napadne vás možná. Ale při správné strategii a se správnými pomocníky to nemusí být zase taková pohroma.

Zatímco naše babičky si mohly nechat o současné úklidové technice jenom zdát a generální úklid pro ně představoval skutečně namáhavý výkon, nám dnes nejrůznější vymoženosti v mnohém usnadňují, urychlují a zefektivňují naši práci.

Jedním z takových pomocníků je i sáčkový vysavač Orava VY-205 s příkonem 700 W a plynule regulovatelným sacím výkonem až do 160 W, díky němuž nemají nečistoty žádnou šanci. Jeho 4,5 metru dlouhá síťová šňůra má dostatečně velký akční rádius, takže neunikne ani to nejzastrčenější smítko. Spolehlivě tak uklidíte celou domácnost, včetně hůře přístupných míst a koutů. Vybavený je sací teleskopickou trubicí, podlahovou hubicí s kartáčem a hubicí na vysátí prachu z radiátorů i mezer mezi matracemi. Vysávání je nejen důkladné, ale díky eko motoru také úsporné. Jistě oceníte jeho jednoduché ovládání a praktický indikátor naplnění sáčku, který vás upozorní, že je třeba vyměnit ho za nový.

Vysavač Orava VY-205 může být váš za 2 099 Kč v e-shopu.

www.orava.eu

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno