Zone4you je místem, kde si můžete začít plnit svůj sen. Máte nadváhu, chcete se zbavit nadbytečných kilogramů a nevíte jak přesně začít? Začněte tím, že navštívíte tento fitness klub a staňte se již brzy novým, spokojenějším a krásnějším člověkem.

Co klub nabízí

Tento fitness klub není obyčejnou posilovnou, kam jednou přijdete a jednou už třeba ne. Zone4you je místem, kam se budete chtít vracet. Toto fitness patří mezi ta nejkvalitnější a nejnavštěvovanější v Brně. Naučte se, jak správně přistupovat ke svému tělu, nechte si poradit, co ve svém životě změnit a svěřte se do rukou opravdovým odborníkům.

V nabídce klubu je moderně vybavená posilovna, kde nechybí běhací pásy, veslařské trenažéry ani eliptically. Vyzkoušet můžete vnitřní i venkovní aktivity, například H.E.A.T. program, Spinning, Boot-camp nebo Cross trénink.

 

Výhody klubu

Mezi největší výhody klubu patří široká nabídka služeb a možností pohybových aktivit. Mimo jiné vás zde čeká přátelské prostředí a osobní přístup ke každému členovi zvlášť. Díky Zone44you si můžete zlepšit kondici, posílit svaly, zhubnout, ale také zformovat vaše tělo. Vybrat si můžete z několika variant nabízeného členství, mezi nimi například Silver, Happy Gym nebo Fit4you.

 

Jak vypadá fitness trénink

Osobní fitness trénink, který nabízí Zone4you v moderně vybavené posilovně vás bude opravdu bavit. K dispozici je množství strojů nejvyšší třídy, značky Panatta. Můžete si zde dopřát silový, posilovací nebo kardio trénink. Zároveň můžete využít služeb osobního trenéra, který vám provede i osobní diagnostiku a poté vám vytvoří program přímo na míru. Vyzkoušejte také cvičení v malé skupině nebo vyzkoušejte i jiné posilovací lekce, například Aqua Aerobik, Bosu nebo Flowin.

 

K čemu je funkční trénink

Funkční trénink je žádanou novinkou. Vyzkoušet jej mohou začátečníci, ale i profesionální sportovci. Tento trénink kombinuje fyzioterapii, rehabilitaci, posilování, ale také kondiční a silová cvičení. Díky funkčnímu tréninku tak můžete zvýšit kondici, zbavit se přebytečných kilogramů, pobavit se, ale také při cvičení zapojit větší množství svalů.

 

Bonus v podobě wellness

Kromě nabídky komplexních fitness služeb se můžete těšit i na wellness. Po náročné práci a cvičení si tak zasloužíte odměnu v podobě relaxace a příjemného odpočinku. Wellness klub v Brně je příjemným zpestřením vašeho cvičení a může být také velkým pomocníkem pro vaše zdravé tělo i spokojenou duši. Rozhodně tak vyzkoušejte solárium nebo bazén. Mimo jiné si v Zone4you můžete zahrát i akční Squash.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno