Trápí vás nekvalitní kuchyňské nože, jejichž čepel se po pár týdnech znovu a znovu tupí a vy je musíte často pracně brousit? Zapomeňte na nekvalitní materiály, z nichž jsou některé nože vyráběny a seznamte se se značkou Berkel, která vyrábí kvalitní kuchyňské nože a další doplňky do kuchyně, na jejichž kvalitu a dlouhou životnost se budete moci spolehnout.

Materiál, ze kterého jsou nože vyráběny

Nože značky Berkel jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které se výrazně podílí na jejich dlouhé životnosti. Čepele jsou vyráběny z oceli německé kvality s označením X50 Cr Mo V15, která je velmi odolná proti korozi. Rukojetě jsou z acetalové pryskyřice, která výrazně přispívá na přesnosti řezu, stabilitě a vyváženosti.

Na životnosti nožů se můžete podílet i vy sami, budete-li o ně správně pečovat. Myjte je ručně, nikoliv v myčce na nádobí. K jejich mytí nepoužívejte houbičky ani abrazivní tkaniny a ihned po omytí je pečlivě osušte.

Každý nůž má svůj účel

Nalákali jsme vás k tomu, abyste si jednotlivé nože prohlédli? Svůj výběr pečlivě zvažte. Jestliže je nůž Pane určen například ke krájení pečiva, zaručuje, že ať už s ním budete chtít ukrojit chléb s pevnou krustou anebo máslový croissant, struktura pečiva bude zachována. Stejně tak nůž Prosciutto skvěle využijete především pro krájení salámů a jiných uzenin. K jejich odebírání na talíř následně perfektně zajistí Berkel kleštičky na šunku a jiné uzeniny. Naopak nůž Cucina byl vyroben a vyvinut tak, aby sloužil univerzálně. Je tak akorát velký a díky tvaru čepele jej můžete využít jak nakrájení zeleniny, tak i masa nebo bylinek, které použijete na nakrájení bylinek do polévky.

Pokud byste měli zájem zakoupit si kompletní sadu nožů Berkel, prohlédněte si je v nabídce a vyberte si tu, kterou ve své kuchyni využijete nejlépe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno