Jakmile se nám po dlouhé zimě začne dostávat prvních jarních paprsků, které začnou probouzet přírodu, jakoby se nám vlévala nová krev do žil. Máme chuť zušlechťovat nejen venkovní prostory domu, ale také domácnost samotnou. Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o tom, že byste si nově vybavili domácnost, inspirujte se nápady na výbavu vstupní haly, případně chodby.

První dojem je jen jeden

Určitě jste už někdy slyšeli, že na vytvoření prvního dojmu bychom si měli nechat obzvláště záležet, protože napodruhé už jej neuděláme. Při vstupu do naší domácnosti děláme dojem právě vstupní halou, kterou bychom se proto měli snažit udržovat v neustálém pořádku a čistotě. V případě, že ale nemáme dostatek úložných prostor a boty se nám povalují na zemi, uklidit nedokážeme téměř nikdy.

Internetový obchod Finecase však nabízí mnoho nábytku a doplňků do domácnosti, s jejichž pořízením se vám bude uklízet a následně udržovat pořádek mnohem snáz. Jako první si prohlédněte nabídku předsíňových stěn, které kombinují úložný prostor pro sezónní obuv ve spodní části a prostor na pověšení kabátů a jiných svršků v horní části.

Pokud pro uložení bot potřebujete více než dvě police, které ve většině případů předsíňové stěny nabízí, vyberte si z bohaté nabídky botník, který bude vaše požadavky na dostatek prostoru splňovat. Ten doplňte o věšák na oblečení, který je možné umístit do volného prostoru chodby či vstupní haly.

Vsaďte na doplňky

Vstupní prostor do domu či bytu doplňte o různé ozdoby. Mohou to být například sušené trávy v krásné, bytelné váze ze dřeva v rohu místnosti, ale také umělé květiny, které budou halu zdobit celou sezónu. V dnešní době dokážete sehnat umělé květiny, které jsou od živých prakticky k nerozeznání. Dále chodbu doplňte například o popínavé rostliny a nezapomeňte na obraz, kterým vyplníte prázdnou stěnu.

Inspirovali jsme vás? Vybírejte vše potřebné na Finecase.cz a vybavte chodbu tak, aby vždy příjemně překvapila a uvedla do domácnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno