Stačí se jen nepohodlně vyspat. Když budete mít hlavu a hlavně krční páteř v nekomfortní poloze, probudíte se celí rozlámaní a tlak bude vystřelovat i do temene nebo čela, takže vás klasicky bude bolet hlava. Máme však několik tipů, jak se bolestí rychle zbavíte, nebo si alespoň významně ulevíte.

Masážní přístroj na hlavu uleví od bolesti

Pomoci mohou tablety, ale pokud nejste příznivci léků či je nemáte zrovna po ruce, doporučujeme několik hmatů. Pokud vás bolí místa kolem čela, spánků, mezi očima, pak si dejte prsty na temeno hlavy a masírujte si tuto oblast směrem k bolestivým místům. Jakoby hrňte tu bolest k centrům bolesti a snažte se ji vypudit ven. Jestli cítíte tlak i v oblasti krční páteře, uchopte oblast týla, v místě, kde jsou jamky lebky a začíná krční páteř. Tlak a masáž v této oblasti způsobí uvolnění od bolestí celé hlavy. Jestli chcete zefektivnit masáž, mějte při ruce masážní přístroj na hlavu. Ten simuluje 10 skutečných lidských prstů, jednotlivými nožičkami působí na akupunkturní body. Intenzivnější péči vám dopřeje masážní přístroj na krční páteř. Na něj si můžete lehnout, jeho ergonomický tvar a konstrukce se vzduchovou kompresí se dokonale přizpůsobí zakřivení krční páteře. S pomocí EMS pulzů a infračerveného tepla se vám rychle uleví, navíc se vám zlepší kvalita krevního oběhu.

Vibrační masážní přístroj pomáhá zbavit neduhů

Vibrační masážní přístroj pomáhá nejen ulevit, ale stimuluje i naše vnitřní procesy, jež vedou ke kráse. Například kosmetické přístroje jsou rovněž založené na těchto technologiích. Nemusí vyloženě působit mechanicky jako například obrušováním. Velmi oblíbené jsou galvanické žehličky, které vysílají impulzy do struktur pokožky, čímž aktivují omlazovací procesy. Hledáte pomocníky pro krásu a své zdraví? Podívejte se na stránky www.beautyrelax.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno