Patříte k rodičům, kteří mají čtyřleté a brzy tříleté dítko, s nimiž jste byli doposud doma, ale teď hledáte školku Brno, kde budou spokojené a líbit se zde bude i vám? Anebo máte dítě jedno, a protože bude mít tři roky, hledáte kvalitní menší školku s individuálním přístupem? Ať je to tak, nebo jinak, s důvěrou se obraťte na soukromou školku Beránek. Sídlí kousek od centra na adrese Antonína Slavíčka 11 a na cestu životem vyprovodila už stovky spokojených dětí.

Proč zvolit miniškolku Beránek Brno?

Děti i rodiče ocení na školce její umístění v blízkosti centra Brna s dobrou dopravní dostupností. Skvělá je i otevírací doba, která zajímá všechny rodiče, aby stihli v zaměstnání strávit 6 nebo 8,5 hodin dle pracovní smlouvy. Tady je otevřeno od 7 hod do 16 : 30 hod. Děti mohou docházet pravidelně každý den, možná je také domluvit se na pravidelné docházce jen v některé dny, ale pokud potřebujete nepravidelnou docházku dle aktuálních potřeb dle vašeho vytížení, i tato varianta je k dispozici.

Přednostní příjem mají děti, které chodily do oddělení jeslí Beránek. Proto i v případě, že máte doma dvouleté dítko, můžete jej nechat umístit do jesliček. Zde mají místo děti od půl roku věku.

Uvítáte jistě výchovně-vzdělávací zábavný program, který školka Brno nabízí, výuku anglického jazyka interaktivní formou, rozvoj smyslových dovedností a rozvoj slovní zásoby, přípravu dětí do školy, dodržování denního zavedeného režimu a pořádku i vedení dětí k samostatnosti.

Veselé a spokojené děti v každém věku

Pedagogové jsou pečlivě vybíráni. Všem jde ve školce Beránek o to, aby se děti cítily dobře, bezpečně a příjemně, i když nejsou s rodiči. K dispozici je jim hezké prostředí, a to i venku. Protože jde o menší školku, lze se jim věnovat individuálně, což mnohé děti potřebují.

Více informací, fotografií, videí a recenzí najdete na agentura-beranek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno