Podzim je opět po roce tady a společně s ním i tolik typické padání listí, první ranní mrazíky a samozřejmě také slušivá podzimní móda, které se většina z nás již nemůže dočkat. Pokud máte s příchodem podzimu v plánu doplnit svůj šatník o nové slušivé kousky, dáme vám super tipy nejen na aktuální trendy, ale i na místo, kde všechno pořídíte za bezva ceny!

Co se bude nosit letos na podzim?

Snad každá žena se ráda líbí a většina z nás chce udržet krok s aktuálními módními trendy. Proto určitě chcete vědět, co se bude nosit právě letos na podzim, abyste mohly udělat co největší parádu.

Stejně jako loni budou i letos v kurzu kožešiny. Ty se budou objevovat na kapucích nebo také na stylových vestičkách. Správné moderní ženě nesmí chybět slušivá pelerína, která je pro podzimní nečas naprosto ideální.

Barvy, vzory, materiál – co je v kurzu?

Zasvěcenější ženy již vědí, že hitem letošního podzimu budou nejen kožešiny, ale také heboučký samet. Právě tenhle materiál se k chladnějšímu podzimu hodí jako ušitý na míru.

Pokud jde o vzory, vůbec se nebojte vybočit z řady. Podzim letošního roku je otevřený zejména výraznějším vzorům, ve kterých zaručeně vyniknete. Co se týče barev, kromě takové té podzimní klasiky, kterou je vínová nebo třeba fialová, letos můžete vsadit na všechny odstíny hnědé, vyhýbat se nemusíte ani nadčasové černé, červené nebo oranžové.

Na nákupy osobně nebo z pohodlí domova

Mezi oblíbené značky nejen letošního podzimu patří nejen ty luxusní, jako například Karl Lagerfeld, Gucci nebo Guess. Uchvátit vás mohou také jiné značky, které rozhodně mají co nabídnout.

Pokud chcete pořídit stylové podzimní kousky za super ceny, vydejte se do outletu (zde mapa tohoto nákupního centra u letiště), které svou podobou připomíná starou Prahu – Premium Outlet Prague Airport nabízí skvělé zázemí, desítky obchodů na jednom místě a stovky značek pěkně pohromadě. A kdo chce, může nakupovat v pohodlí svého domova.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno