Název Global Champions Prague PlayOffs vám nic neříká? Pak nejspíš nepatříte mezi milovníky koní a parkuru. Každý nadšenec do jezdectví totiž tyto závody velmi dobře zná. Jedná se o akci světového formátu, takže to, že se bude letos v prosinci konat i v pražské O2 areně, je naprosto skvělá zpráva. A ještě lepší je možnost dostat se tam zcela zdarma.

Premiéra prestižní soutěže se bude v O2 areně konat od 13. do 16. prosince letošního roku. Na prize money se v rámci soutěží rozdělí přes 11,5 milionu eur, což je jasný důkaz toho, o jak důležitou akci jde. Potkáte tu 16 nejlepších světových týmů v parkurovém skákání, mezi nimiž budou mít zastoupení i Češi. O naši reprezentaci se postarají Anna Kellnerová a Aleš Opatrný spolu s třemi zahraničními posilami. Chcete je vidět na vlastní oči?

 

Vstupenky se rozprodávají velmi rychle

Vstupenky na jeden den začínají na ceně 490 Kč, což vůbec není tak hrozné, jak by člověk očekával. Má to ale háček. Všechny vstupenky s touto nízkou cenou jsou už dávno prodané. Pokud se tedy chcete do O2 areny podívat osobně, budete si muset místo stovek korun připravit spíš tisíce. Nebo je tady ještě druhá možnost. Využijte soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018 a dostaňte se v prosinci na parkur úplně zdarma.

 

Vyzkoušejte své štěstí

Organizátorem akce je Czech Equestrian Team a to je právě jeden z důvodů, proč e-shop Equestrian prodávající jezdecké potřeby nabízí atraktivní soutěž. Veřejnosti dává šanci vyhrát dvě vstupenky na galashow světového parkuru v celkové hodnotě 7380 Kč. A co pro výhru musíte udělat? Všechno je úplně jednoduché. Stačí vyplnit jeden online formulář na webu e-shopu Equestrian. Nejsou v něm žádné složité otázky, spíš dotazy na váš vztah k jezdeckým potřebám a koním. Tak na nic nečekejte, přečtěte si pravidla soutěže a otestujte své štěstí. Soutěž už běží a probíhá až do konce září. Jestli se na vás štěstí usmálo, se dozvíte 8. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno