Moderní uspěchaná doba nás nenechá takřka nikdy vydechnout. Na jedné straně stojí problémy a starosti všedního života a na straně druhé nikdy neutuchající pracovní tempo. Jediným bodem v podobě oázy klidu vytvořeným přesně dle našich představ se pak stává dovolená. Jedná se o zasloužené období, kdy všechny rutinní záležitosti odsouváme za hlavu a věnujeme se pouze sobě a své rodině popřípadě přátelům. Dovolená od CK Tip Travel každoročně nabízí celou plejádu zvýhodněných zájezdů a termínu v populárním last minute režimu. V přehledném webovém rozhraní si přesně dle vašich kritérií vyhledáte pro vás nejzajímavější destinaci a ihned se otevře nabídka těch nejpopulárnějších možností. Vyberte si i vy dovolenou pro načerpání nových sil.

Dovolená na Kypru

Některá místa nemusí být ani tak vzdálená naší tuzemské krajině a přesto dokáže nabídnou ideální atmosféru pro odpočinek a vybouření se zároveň. Pojďme se podívat na hojně vyhledávanou destinaci – dovolená severní Kypr, kam každoročně jezdí miliony turistů a dobrodruhů z celého světa.

K návštěvě zve například menší malebné městečko ležící na severním pobřeží ostrova zvané Kyrenia. Stejně tak vybízí i významný přístav Famagusta, kde se nachází celkem třicet pět tisíc pohostinných obyvatel.

 Hlavny bazen

Trička dle vašeho výběru sebou na dovču

Buďte originální a vezměte si sebou na svou dovolenou snů tričko s potiskem dle vašeho výběru. Jedná se o vysoce populární způsob, jak si zajistit unikátní motiv na své tričko, které nebude nikde jinde k vidění.

Staňte se alespoň na malý moment skrze prodlouženou ruku návrhářem a vyzkoušejte si to, jaké to je, když výrobce čeká pouze na váš povel. Záleží pouze na vás, jestli se rozhodnete pro mikinu, triko nebo dokonce spodní prádlo. Mezi nejkvalitnější způsoby aplikace patří sítotisk.

2

1 komentář

  1. My když jedeme někam na dovolenou, tak teda moc neplánujeme. Třeba když si člověk chce pronajmout místo v kempu, tak to skoro nikdy kromě začátku července není problém. Velmi přívětivě se k nám chová půjčovna lodí sázava, kam jezdíme každý rok. Kemp je za rohem a služby půjčovny nadstandardní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno