Siesta, Calimera, Mareta a Mimosa nejsou jména žádných exotických zvířat, kusů nábytku či třeba nádobí. Jsou to jména úžasných pomocníků, kteří najdou uplatnění v každé domácnosti. Jedná se o samozavlažovací květináče, které díky jedinečné konstrukci a nesmělému designu dodají novou – zajímavější tvář vaší domácnosti! Nevěříte? Čtěte dále a přesvědčte se…

Proč je dobré samozavlažovací květináč mít?

Samozavlažovací květináč se od klasického liší tím, že se „sám“ dokáže postarat o to, aby každá v něm zasazená květina dostávala přesně tolik vláhy, kolik potřebuje. Květináče jsou totiž vybaveny zásobníkem vody, takže si květina sama může brát vláhu kdykoliv a v množství, které potřebuje. Vy se tedy nemusíte téměř o nic starat. Stačí jen sledovat hladinu vody a podle potřeby vodu čas od času do květináče dolít. Téměř bez práce tak doma budete mít květiny, které budou krásně kvést.

 calimera-01_750x750

4 x jinak, pokaždé dokonale

Na trhu existuje velké množství takových květináčů, my vám chceme představit 4 nej! Prvním tipem je samozavlažovací květináč Mareta. Patří mezi nejoblíbenější modely, protože má speciální dvoudílnou konstrukci a právě díky tomu je možné vybírat ze 36 barevných kombinací. Druhým tipem je model Siesta. Jedná se o prostorný květináč, který je možné i zavěsit. Je k dostání ve 3 barvách. Do třetice je tu Calimera. Tento má také dvoudílnou konstrukci, takže opět můžete volit z různých atraktivních barevných kombinací. Jeho vzhled podtrhuje netradiční tvar. Velkou pozornost si určitě zaslouží květináč Mimosa. Tento má patentovaný samozavlažovací systém, který garantuje až 3 týdny péče. Je k dostání v transparentním provedení, které je ideální pro pěstování orchidejí.

 mimosa-01_502x750

Kde nakoupíte výhodně?

Tyto a další samozavlažovací květináče nabízí česká společnost PLASTIA s.r.o. Prohlédnout a koupit si je můžete na www.plastia.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno