Rozhodla jste si pořídit korzet? Nejste si jistá, jaký druh a velikost zvolit? V tomto článku se zaměříme na to, jak si vybrat správný korzet. Korzety ženy provází již několik staletí. I přesto, že se po objevení podprsenky zdálo, že upadnou do zapomnění, po jisté době se opět vrátily na scénu. V současné době se však již ženy nemusí mučit, tisknout a urputně stahovat. Dnes jsou pohodlné a postavě lichotící. Tento zázračný kousek oblečení  již dávno není pouhým spodním prádlem, korzety se staly tradiční součástí svatebních a společenských šatů a běžně se používají i v případě klasického denního nošení.

 672555a325a20d5d70e6f3af2f2444dd

Jaké korzety vybírat?

Ženy si korzety vybírají pro různé příležitosti, ať už to jsou svatby, plesy, erotika či praktické nošení do práce nebo volný čas. Je podstatné si uvědomit, k jakým příležitostem budete korzet nosit, jelikož podle toho by měl vypadat.

Je zřejmé, že korzet zvolený například na koncert vážné hudby se zdaleka nebude ani ve zlomku podobat korzetu,  zvoleném na milostný večer strávený s vaším partnerem. Vždy se snažte vybrat model korespondující s danou příležitostí.

bc9d8863d84f00f44d370ef1959a43bc

Na trhu se nachází různé druhy korzetů

Jednotlivé dámské korzety se od sebe liší například druhem kostic a zapínáním, ale také výškou korzetu samotného. Toto spodní prádlo se dělí podle typu nošení. Zvolit můžete model pod oblečení a na oblečení. Rovněž se rozlišují dle užitých materiálů a účelu, ke kterému se ho chystáte koupit. Běžné nošení, svatba, erotické hrátky, sama zvolte jaký bude pro vás nejvíce vyhovující.

Na stránkách daniela-pradlo.cz si můžete ke korzetu vybrat i vhodné kalhotky do kompletu, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Internetový obchod Daniela nabízí kvalitní spodní prádlo z odolných materiálů, které se především příjemně nosí. Tak neváhejte a vybírejte ze širokého sortimentu korzetů, které se v současné době nabízí.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno