Každá profesionální švadlena ví, že má-li být oblečení dokonalé, je třeba používat i slepý steh. Jedná se o typ stehu, který je možné vytvořit jedině za pomocí stroje. Pokud byste to zkoušeli v ruce, výsledek by nebyl nikdy úplně dokonalý a o pevnosti snad radši ani nemluvit. Obtížnou práci při šití slepého stehu snadno zvládnou speciální šicí stroje. My vám představíme hned 2, které jsou vhodné pro malé i větší provozovny.

 

  1. Stroj na slepý steh Texi Compacta

Prvním strojem, který vám chceme představit, je Texi Compacta, který se díky výkonu i rozměrům řadí mezi nejlepší stroje na slepý steh, který nachází využití zejména v menších provozovnách. Díky jeho praktickým rozměrům se na něm dají perfektně šít rukávy, nohavice, ale i saka či sukně. Skvělé je, že hloubku stehu je možné velmi snadno regulovat. Stroj zvládne perfektně vytvořit slepý steh na lehkých i středních materiálech. Jeho vysoký výkon zaručuje motor 230V. Délku stehu má volitelnou, a to v rozmezí 3 až 8 mm. Maximální rychlost šití je 1200 ot/ min. Jeho používání zpříjemňuje pedál, kolenní páka a stojan nití. Pokud teď máte menší dílnu či ateliér, stroj na slepý steh Texi Compacta je pro vás ideální volbou.

9291

  1. Šicí stroj na slepý steh Texi Accura Premium EX

Šicí stroj na slepý steh Texi Accura Premium EX má větší rozměry i výkon než jeho kolega Texi Compacta, je proto vhodný do větších provozoven. Slepý steh hravě zvládne i na těžkých materiálech. Velkou výhodou stroje je kompaktní tělo, které zajišťuje bezvibrační a kvalitní práci. Při maximálním výkonu zvládne stroj ušít až 2.500 stehů za minutu. Délku stehu je možné volit, opět v rozmezí 3 až 8 mm. Poháněn je kvalitním servomotorem AC 550W.

7043

Oba modely je možné koupit na www.sici-centrum.cz, kde najdete i další potřeba pro vybavení profesionálních i domácích dílen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno